Návrat do práce po rodičovskej

27. sep 2021

Ahojte žienky, neviem či je to samotnou prácou, alebo len tou zmenou, proste som sa vrátila po RD do novej práce a cítim sa taká vyhoreta. Aké ste to mali vy, po dlhšom čase, keď ste sa vrátili do práce? Mám pocit občas že už ani komunikovat neviem, nie som taká 100%tna vo všetkých úlohách ako predtým, veľa zabúdam..no a celkovo som v jednom kolotoči, žiaden oddych,len z práce domov a potom dieťa a chvíľu s mužom a spánok..a zas dokola .
A tak, ani neviem čo chcem čítať, možno sa len vyrozprávať a zistiť, že v Tom nie som sama.

spadnutaslivka
27. sep 2021

ako dlho už opäť pracuješ? Ono to trvá, kým človek zas nabehne. Ale je aj pravda, že niekedy sa už nedá zvládať toľko v práci ako pred "materskou".

autor
27. sep 2021

@spadnutaslivka necelý mesiac :/

mogaa
27. sep 2021

ja som tiež začala pracovať v novej práci po dlhej dobe čo som bola doma.....a som na tom rovnako ako ty - unavená, vyflusnutá.....u teba ak máš dieťa by som zvážila prácu na skrátený úväzok, ja takú možnosť nemám keďže by som to finančne neutiahla.....

siska53
27. sep 2021

Vies, ja som menila zamestnanie, ale..nejak..neviem..ved aj pocas rd som bola v kontakte s ludmi.. kopec kamiek na ihrisku, rodina..nejak som.to nepocitovala..ze neciem.komunikovat, zabudam..praveze som sa musela naucit celu novu agendu..
Jedine, co ma ale tazi doteraz je to, ze nestiham domacnost ako predtym..a to uz je 6rokov, to ma dakedy stve...
Uanav prisla skor az po par rokoch..

spadnutaslivka
27. sep 2021

nestresuj, to si proste ešte nestihla zladiť prácu a domácnosť. Nájdete si systém fungovania. Ty zistíš, kedy a čo sa ti doma najlepšie robí, čo sa dá odložiť, s čím môže pomôcť muž a deti/dieťa.

autor
27. sep 2021

@siska53 Ja mám tiež práve nové všetko, klientov, agendu,procesy, aj to, že neviem hneď všetko má vytáča,dvakrát mám niečo vysvetlené a nepamätám si, a to som mala vždy pamäť ako slon..tak snáď sa to zlepsi

autor
27. sep 2021

@spadnutaslivka No dieťa je malé,muž má dve roboty,nemám kto pomôcť, tak mám pocit, že si nemám kedy oddýchnuť, tak psychicky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
27. sep 2021

neboj, určite sa to zlepší ♥