Nástup do práce po rodičovskej

23. aug 2021

Baby keď mi teraz skončila RD a hľadám si prácu, pre istotu som požiadala o pandemicky rodičák ešte a chcela by som sa poradiť. Naskytla sa mi nejaká pracovná možnosť vlastne až dve ponuky. V prípade ak by ma vzali do jednej z prác a znova nastane lockdown (je to práca ktorá je počas LD zavretá) tak by som ostala bez prace. V prípade keby ma vezmú do druhej prace (je to s potravinami čiže by bola otvorená aj počas LD) lenže čo keď by ma prepustili pretože by som bola nová a vlastne potrebovala by som byť aj doma s dcérou ak by zavreli škôlku. Neviem či sa mám radšej spoľahnúť na pandemický, ktorý je istota že aspoň dačo, alebo ísť do práce kde zarobím tri krát toľko, ale nemám v nej istotu ? Poprosím aby sa protipandemičky do mňa nenavážali…

zuzanockamt
23. aug 2021

Išla by som do práce za každých okolností.

sasa1310
23. aug 2021

a kde máš istotu v pandemickom? Veď ten môžu zrušiť zo dňa na deň

autor
23. aug 2021

@sasa1310 ešte stále prebieha… a prebiehať aj bude…

sasa1310
23. aug 2021

zo dňa na deň ho môžu zrušiť. O mesiac už nemusí byť

fiafia
23. aug 2021

Pandemicky môžu zrušiť. Išla by som do práce

sense
23. aug 2021

Šla by som do práce na pandemicky by som sa ne spoliehal à, dnes je o týždeň nemusí byt

autor
23. aug 2021

Dobre tak mi držte palce nech ma vezmú aspoň do jednej 🙏🏻

lilinka88
24. aug 2021

Pre pracujúcich rodičov boli škôlky otvorené

autor
24. aug 2021

@lilinka88 čo viem tak nie stále
Len pre rodičov v prvej línii hlavne

autor
24. aug 2021

@lilinka88 ale možno máš pravdu lebo vtedy som to nejako nesledovala keďže sa ma to netýkalo takže nehádam sa

lilinka88
24. aug 2021

Áno,je môžne,že nejakú dobu to bolo iba pre prvú líniu,ale určite potom boli aj pre rodičov, ktorí nemôžu mať HO, nosila som do škôlky potvrdenie z roboty

arianna25
24. aug 2021

Da sa to vyriešiť aj súkromnou škôlkou. Súkromná nebude zatvorená pocas LD. Alebo sa to vzťahuje len na sukromne jasle?

autor
24. aug 2021

@arianna25 neviem ale je prijatá do štátnej takže to už meniť nebudeme a určite nemáme na súkromnú kde treba platiť vyše 300€. Teda mame ale potom by sme asi boli na suchých rožkoch

1angelika
24. aug 2021

pre rodičov, ktorí nepracujú z domu boli škôlky otvorené celý školský rok

arianna25
30. aug 2021

No keby som mala byt sama, tak som v debete 🥴