Nástup do práce a zistené tehotenstvo

alexandra909
30. jan 2016

Baby poradte, konecne sa mi podarilo najst pracu, najskor na dohodu a teraz od januara mam zmluvu (na dobu urcitu) ale opat sa mi zacala ratat 3m skusobna doba. Bcera som ale zistila ze sa nam po rokoch snazenia podarilo otehotniet...... na 99 percent pojdem na rizikove, chcem sa opytat, co teraz? odist z prace a ist na urad opat alebo ako to riesit? dakujem

juhseverzapad
30. jan 2016

Tajiť tehotenstvo. Inú radu nemám.

alexandra909
autor
30. jan 2016

@juhseverzapad ako dlho? len do konca skusobnej? ci potrebujem tych 270dni? tomuto este nerozumiem.

qidko
30. jan 2016

Ja by som nic nepovedala pokial by som zvladala pracu a casom by som sa rozhodla

juhseverzapad
30. jan 2016

Stačí ti do skúšobnej, aj keď, čím dlhšie,tým lepšie. Mám vlastnú skúsenosť.

kaktusik007
30. jan 2016

@alexandra909 tajit... zial.... pracu ti aj tak nepredlzia, kedze ju mas na urcity cas... ten proste nastane... ide o to, aby ta nevyhodili v skusobnej dobe - zo dna na den...

alexandra909
autor
30. jan 2016

@kaktusik007
@juhseverzapad
ok baby skusim potiahnut aspom do skusobnej, ide o to ze som po potratoch ale pracu mam ok, sedim nenabeham sa takze by som vydrzat mohla, sice si urcite vsimnu ze chodim na kontroly ale tak snad....ale este prosim ako to je, staci tych 90dni alebo 270 aby som doslataa aspom neaku MD?

loginexistuje
30. jan 2016

270 dni je potrebnych

bocianka123
30. jan 2016

@alexandra909 270 dní - ale počítajú sa ti aj predchádzajúce dni, ak si nejaké mala... kedy si mala dohodu a odkedy túto pracovnú zmluvu? nadväzuje to časovo nejako na seba, z dohody sa ti platili odvody aj na nemocenské poistenie?

alexandra909
autor
30. jan 2016

@bocianka123

nie dohodu som mala ale len tu do 140e cize som bola stale vedena na UP ☹ cize ak aj vydrzim skusobnu, a nedosiahnem tych 270dni tak nebudem dostavat nic? (dohodala bola 4mesiace hned po nej zmluva teraz od januara)

alchemilkazltozelena
30. jan 2016

@alexandra909 iba 203 rodicovsky a 22 pridavky :-/

alexandra909
autor
30. jan 2016

@alchemilkazltozelena uf no aspom to, ale toto na 100% ano? dakujem

bocianka123
30. jan 2016

@alexandra909 aha, tak potom platí to , čo napísala @alchemilkazltozelena tých cca 203 E máš "istých" a k tomu prídavky... 😉 bez príjmu nezostaneš určite.

alchemilkazltozelena
30. jan 2016

@alexandra909 ano a este by si mala dostat jednkrat okolo 800 eur od statu tzv. "kocikove"

majusqa77
30. jan 2016

@alexandra909 nejde o to, kolko eur si zarobila, ale aka to bola dohoda a ake odvody si z nej platila

alexandra909
autor
30. jan 2016

@bocianka123
@alchemilkazltozelena

Dakujem kočky to hlavne ste mi vysvetlili dik este raz 😉 uz len dufat ze tentokrat vsetko dobre dopadne

alchemilkazltozelena
30. jan 2016

@alexandra909 drzte sa! Mozem sa spytat kolko mas rokov ked pises ze ste sa roky snazili?

emily76
30. jan 2016

@alexandra909 mne sa podarilo v auguste nastupit, v septembri otehotniet, v oktobri sa vydat...a ked som koncom oktobra zistila, ze som tehotna, vtedajsi sef ma chcel vyhodit...ale vdakabohu som mala skusobnu len 2 mesiace 😒 Po materskej som sa tam uz nevratila, nastupila som do noveho zamestnania... Takze moja rada...tajit, pokial nemas rizikove zamestnanie, ktore by mohlo tehotenstvo ohrozit.

alexandra909
autor
31. jan 2016

@alchemilkazltozelena dakujem! a jasne 🙂 mam 28 snazili sme sa po poslednom MA vyse troch rokov

alexandra909
autor
31. jan 2016

@emily76 dakujem pokusim sa teda co najdlhsie 🙂

lubiduch
31. jan 2016

Skus pocas skusobnej tajit,tie 3 mesiace sa da, ja som aktualne v 3.mesiaci, cakam druhe dieta a nie je na mne vidiet absokutne nic (aj ked to moze byt individualne).
A preco pises ze by si sla na rizikove? Teda ak to je nieco co mozes napisat. Z vlastnej skusenosti ti poviem ze ked nemas nejaku fyzicky narocnu pracu alebo neumerne stresujucu ci zatazujucu je lepsie do prace chodit ako byt doma a besniet ci je vsetko ok. Jasne vela zavisi od dovodu na rizikove... Viem o com pisem, mala som rizikove do 16tt som bola doma, potom som sa vypytala spat do prace....doma som pozorovala kazdy jeden "prd" a nerobilo mi to dobrotu,vdaka praci som prisla na ine myslienky 🙂

Aktualne skm tiez doma na PN (hypermesis) ale len co odoznie chystam sa pracovat....ako jasne kazdy to vnima inac, ale mne chodit do prace pomohlo 🙂 a aj peniazky nejake este mozes usetrit za ten cas 🙂

majrab
31. jan 2016

Ak vydrzis tie tri mesiace tak im to potom pisomne oznam a budes v ochrannej lehote, cize vyhodit ta nemozu a dosanes aj matersku, ked si mala dohodu ( pravidelny prijem) tak ti platili nemocenske poistenie ( ja mam tiez takto)

evittam
31. jan 2016

@majrab No tak v prvom rade- ak aj vydrži 3 mesiace skúšobnú lehotu a má pracovnú zmluvu na dobu určitú tak jej tehotenstvo nepomôže-jej pracovný pomer skončí ku dňu ku ktorému má napísané v zmluve. Po druhé nepíše ako dlho mala dohodu - ak mala dohodu kde sa platilo NP a dokopy so zamestnaním to dá 270 dní NP pred pôrodom( za posledné 2 roky) tak nárok na MD vznikne - tiež záleží z akého vymeriavacieho základu...

@alexandra909

majrab
31. jan 2016

@evittam pisala,ze 4 mesiace a som to brala tak,ze chce ist na PN tak to by jej vysla aspon nejaka materska

evittam
31. jan 2016

@majrab No ak nemá nič odrobené predtým, tak musí ešte odrobiť- mať platených NP aspoň cca 5 mesiacov - nakoľko ak dobre chápem má len 4 - t.j. cca 120 dní...

majrab
31. jan 2016

@evittam ano, ale keby mala este tie 3 mesiace odrobene a nevadilo by jej ist na neplatenu PN tak by to sedelo...ale to su len take uvahy na nedelu 🙂

alexandra909
autor
31. jan 2016

baby ano dohodu som mala 4 mesiace pred tym lenze len tu do 140e cize som bola klasicky vedena na Urade prace ako uchadzac o zamestnanie. Cize odvody za mna platil urad nie zamestnavatel. Cize to sa podla mna nerata. (ored tym som mala odrobene vyse 4 roky popri VS) ale posledne dva som na urade koli tomu ze sme sa prestahovali na dedinu a tu sa mi tazko hladala praca, teraz konecne som nasla a v tom aj oteho.

@majrab
@evittam

evittam
31. jan 2016

@alexandra909 Odvody za teba platí aj zamestnávateľ - aj pri dohode - záleží však aké odvody - aká dohoda..... 😉

bzukatko
31. jan 2016

navrhujem precitat si toto... moze pomoct ...

Pre zamestnavatela si tehotna v pripade, ze si mu to pisomne oznamila. Nasledne potom plati, ze skoncit PP v SD moze len s udanim dovodu, ktorym nesmie byt tehotenstvo.

§ 72
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe
(1) V skúšobnej dobe môže zamestnávateľ a zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu, ak ďalej nie je ustanovené inak. Zamestnávateľ môže skončiť pracovný pomer v skúšobnej dobe s tehotnou ženou, matkou do konca deviateho mesiaca po pôrode a dojčiacou ženou len písomne, vo výnimočných prípadoch, ktoré nesúvisia s jej tehotenstvom alebo materstvom, a musí ho náležite písomne odôvodniť, inak je neplatné.
(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť.

alexandra909
autor
31. jan 2016

aha ano tu som to nasla na stranke up

Nezamestnaný je časovo dostupný podľa požiadaviek zamestnávateľa odvody ako za zamestnanca (pri pravidelnom príjme 35,2 %, pri nepravidelnom príjme 32,8%) max. mesačný príjem 148,57 € - ak nezamestnaný chce ostať v evidencii uchádzačov o zamestnanie -

@evittam

majrab
31. jan 2016

@alexandra909 nemocenske poistenie za teba neplati UP, ale zamestnavatel ( tiez sa chodim hlasit) a uz mam nazbieranych 270 dni z dohod