Nástup do práce

dominika1876
7. jan 2016

Ahojte žienky ;) chcela by som sa Vás opýtať. Chcela by som nastúpiť do práce. Mám 2 ročného syna lenže U nás ho ešte nevezmu do škôlky. Manžel pracuje a rozmýšľala som žeby som ho dala k otcovi. Chcem vedieť či mi zanikne rodičovský alebo mi viete poradiť niečo iné? Žeby som ho dala otcovi ako do starostlivosti?? Ďakujem za všetky rady.

pribinak
7. jan 2016

Ako k dedovi? Nie, nezanikne

dominika1876
autor
7. jan 2016

Áno K.dedovi. 🙂 A dá sa niečo aj vybaviť ako či niečo funguje existuje žeby bral otec peniaze?

pribinak
7. jan 2016

@dominika1876 no da, ale neviem ci bysi chcela ist týmto smerom
Vsak daj dedovi tvoj rodicak, prídavky a basta

marinablue
7. jan 2016

@dominika1876 Mozes mu davat akurát tak svoj rodicovsky prispevok. 😀

stastnablcha
8. jan 2016

@dominika1876 mysliš akože by to bola jeho praca a on by bol za to ohodnotený? od koho? daj mu rodičák a niečo k tomu. inak klobuk dolu pred dedom čo si zoberie male dieťa do opatery 🙂 taky je na nezaplatenie 😉

bellovag
2. dec 2017

Ahojte rada by som poznala Váš názor...Mám možnosť nastúpiť do práce na 4 hodiny denne 5x do týždňa, do práce kde som pracovala pred materskou. Práca ma baví a navyše aj plat je super 1300 € v čistom pri polovičnom úväzku + rodičovský príspevok...Drobec má rok a dopoludnia kým by som bola v práci by bol doma s opatrovateľkou, ktorú mám už vykúšanú a overenú...v pondelky by bol malý s ocinom...

Nastúpili by ste za takýchto podmienok do práce od ročného drobca???

Ďakujem za názor

chiara_elle
2. dec 2017

@bellovag vsak to su idealne podmienky. Nad cim potrebujes este rozmyslat ?😉

mrkvicka060
2. dec 2017

@bellovag samozrejme. Su to len 4 hodiny denne. Uplne v pohode 🙂

zuzka38
2. dec 2017

@bellovag ja ano ale ved rozhodnúť sa musis ty ci xces vôbec pracovať a nie si radsej doma alebo je to nutne a peniaze potrebujete..