Môžem pracovať, keď som nebol pripustený k maturite?

andrejko420
25. máj 2016

ahojte chcem sa opytat som nebool pripusteny k maturite cize reparat , ale ked ze je az v auguste chcel by som zacat pracovat da sa to ? vobec alebo len ako brigadnik dakujem za odpoved

ivca88
25. máj 2016

spytaj sa v danej robote ci ťa zoberu,
lebo pokial sa jedna o reparat ( takže jednorazove skusky a nie opakovanie ročníka) tak by si mohol pracovat na mesiac dva na dohodu a neskor na trvalý pracovný úväzok

vika35
25. máj 2016

mozes pracovat. aj ludia co maju iba ZS pracuju. na dohodu urcite

tyelde
25. máj 2016

áno, pokiaľ máš skončenú povinnú školskú dochádzku tak môžeš pracovať

misel0806
25. máj 2016

Kludne mozes pracovat,niekde ti uplne staci zakladne vzdelanie ,kolko je takych a robia nemaj strach volaco zozenies😃

marianna_11
25. máj 2016

mozes pracovat aj na zmluvu pokial im to v robote nevadi ze nemas maturitu. Mam kamaratku ktoreho syn nespravil maturitu a pracuje a vobec si uz asi ani nejde robit maturitu

lintu
25. máj 2016

s tou nedorobenou maturitou pozor...poznám viacero dospelákov, ktorí keď chceli získať niečo navyše, maturitu si museli dorobiť... popri práci, popri manželke, popri deckách... hlavu si trieskali, prečo boli takí sprostí v mladosti

nikuliak
26. máj 2016

Na dohodu aj TPP pracovat mozes. Co sa tyka brigadnickej prace studentov, to si nie som ista, to si radsej pogugli, ale myslim, ze aj to by si asi mohol.