Môže byť táto práca podvod?

5. aug 2021

Hľadám brigádu, najlepšie z domu keďže som na materskej. Vyskočila mi táto reklama, vyzerá to lákavo no nie veľmi dôverne. Nemáte náhodou niekto skúsenosť? S veľkou pravdepodobnosťou asi ide o nejaký podvod že?
https://chatujuci.com/

miselar
5. aug 2021

Kto vie. Zaujímavé a lákavé ale mne sa to nezdá.

autor
5. aug 2021

@ckocka myslela som si, ďakujem

annamaria_65
5. aug 2021

V minulosti som sa na niečo také dala. A katastrofa. Písanie so starými nechutnymi uchylakmi. Správy museli mať určitý počet znakov. No fuj .. nikdy viac by som sa na to už nedala . Nebolo to presne z tejto "firmy" ale písali presne to isté

autor
5. aug 2021

@annamaria_65 ja som si dokonca ani nevšimla že ide o eroticke správy...

annamaria_65
5. aug 2021

Ani ja som si to nevšimla. Stále mi tvrdili,že to len tak budem si písať o počasí a tak. No len ked mi večer začali chodiť tie správy do hnus.

autor
5. aug 2021

@annamaria_65 no to ti verim...otras..aspoň nebol problém keď si chcela skončiť ?

annamaria_65
5. aug 2021

V ten večer som všetko povypinala,že kašlem na to. A na druhý deň som im iba zavolala, že takáto práca mi nevyhovuje, na základe jej obsahu. A úplne v pohode sme to ukončili. Žiaden problém nebol.

autor
5. aug 2021

@annamaria_65 a podarilo sa ti nájsť nejakú inú prácu z domu?

annamaria_65
5. aug 2021

Nič som nenašla. Väčšina takýchto práci na doma je predávanie kozmetiky alebo mi to prišlo ako podvod .. tiež si niečo hľadám také na doma. V novembri sa mi narodi bábätko tak som chcela niečo také jednoduché, ale je to ťažké

lusy1507
5. aug 2021

Raz som reagovala na takýto inzerat. Mala som si pisat s chlapmi na akékoľvek témy. Cieľom bolo získať intenzívnu komunikáciu, čím viac prijatých správ tým viac zarobíš. Takze určite počítaj s tým, že budeš musieť pisat uchylakom ako im ho “mydlis”

veronkaa2
4. júl 2022

@annamaria_65 chcela by som sa spýtať či k tejto práci treba živnosť alebo vám dajú pracovnú zmlúvu? Ďakujem.