Moderátor chatu

13. jún 2024

Ahojte, viete prosím vás ešte o nejakých iných stránkach okrem chatujuci a cloudworkers, ktoré fungujú na Slovensku?

lubkavargova1
13. jún 2024

Uz len zahranicne, ale tam potrebujes jazyk...ale mozes sa opytat ci nepotrebuju alebo neplanuju slovenske alebo ceske verzie spustit...osobne ti nedporucam, pracovat pre viac stranok, lebo oni to aj tak zistia a vedia o svojich pracovnikoch navzajom a za to je okamzity vyhadzov ak pracujes u konkurencii...a po dalsie, nebudes stihat, zo zaciatku to je mozno fajn, ale zamotas sa a naozaj nebudes mat prehlad a zarobis celkovo menej ako keby si robila len pre jeden chat a poriadne sa tomu venovala....

caroline_
13. jún 2024

@lubkavargova1 ja som dávnejšie robila pre chatujuci, bola som tam aj v noci 6 hodín a mala som tak 10 správ, dufala som ze nebudem stíhať, ze bude toľko toho, no za mna veľká slabota

lubkavargova1
15. jún 2024

@caroline_ tak to hej...to je pravda...ja ked som zacinala aj na CW tak cca 8 rokov dozadu tak som zazivala situaciu aj taku, ze 500-600 sprav vo fronte bolo...lenze potom sa zacali prijimat ludia a aj kvalita sprav isla rapidne dole a aj kvantita...pri zahranicnych potrebujed jazyk, inak sa nepohnes a fakt na native urovni cez prekladac to nedas