Mobrog dotazníky

petra1910
13. nov 2023

Ahojte, vypĺňa niekto z vás dotazníky v Mobrog? Ja už mám dostatok na vyplatenie odmeny, no neviem ako ju mám dať vyplatiť. Keď si zadám číslo účtu, nepusti ma ďalej, ostane všetko rovnaké, žiadny ďalší rok nenabehne. Mate skúsenosť? Ďakujem

alickapusinka
13. nov 2023

treba zadať číslo cez paypal. Musíš mať paypalovy účet. Bez toho TI odmenu nepošľu. Musíš mať účet len jeden vytvorený cez mobrog.

petra1910
autor
13. nov 2023

@alickapusinka účet cez mobrog mam iba jeden. Ale dala som vyplatiť na bankový účet. Co znamená vyplatiť cez PayPal účet? To sa mi pripisu peniaze rovno na kartu? Nepytaju tam číslo karty alebo niečo?

alickapusinka
13. nov 2023

@petra1910 ja som to videla na ich stránke. Tam toto majú napísane pozri sa.Mobrog.sk

qsookie
13. nov 2023

@petra1910 Peniaze sa ti prevedú na Paypal účet, ktorý si vytvoríš ty sama a ten už potom prepojíš s tvojím bank. účtom.

petra1910
autor
14. nov 2023

@qsookie ďakujem, včera som to už tak urobila. Som zvedavá ci tie peniaze prídu, píše do 2 dní. Tak uvidíme

petra1910
autor
14. nov 2023

@alickapusinka ďakujem už som to urobila.

asianonym
4. máj 2024

@petra1910 ahoj... Len som chcel opýtať, či to prebehlo všetko v poriadku 😊vídam ten mobrog v reklamách a uvažujem o tom, že by som to skúsil.

petra1910
autor
4. máj 2024

@asianonym ahoj áno prebehlo, peniažky mi prišli. Ale nedá sa na tom zarobiť. Pár centov za dotazníky, a keď konečne sa spustí prieskum, skoro vždy mi ukáže že nie som vhodný respondent. Za vyše roka som zarobila asi 10€

asianonym
5. máj 2024

@petra1910 mme to robí tiež pri každom prieskume 😂