Mentalita ľudí na pracovisku - východ verzus západ

25. aug 2022

Manzel ma moznost ist pracovat na zapadne slovensko. Zijeme na vychode aj tu pracujeme ( v malom meste). Doma sa bavime, aki su ludia na pracovisku, ci to bude ine ako na vychode. Ma niekto realnu skusenost, ze odisiel z vychodu pracovat na zapad? Porovnajte. Nezaujimaju ma platy a ani moznosti, iba mentalita ludi. Ide o pracu administrativneho charakteru.

luccija
25. aug 2022

Vsade najdes povrchnych hnusnych ludi ci na vychode, zapade...nikto nevie do akeho kolektivu ide.Isli by ste spolu?isla by som do zmeny...ked nebude dobre tam, najde si nieco ine treba vyskusat

thereisabear
25. aug 2022

Je dosť možné, že veľa kolegov bude mať z východu a veľká zmena to nebude.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoriedkacucoriedka
25. aug 2022

No pozriii....odišla som z východu v 2005...pracujem v ba...prišla som do práce a tam polka východniarov🙂
Ja mám medzi echtovnymi bratislavčanmi dosť známych aj kolegov...sú to super ľudia.
Ale prevažuju u nás v kolektíve nie Bratislavčania.a pracuje sa nám super...nesťažujem sa.

lemra
25. aug 2022

Som zo západu a žijem na východe. Žila som aj v strede.Rozdiel v ľudoch podľa mňa nie je. Záleží na kolektíve a aj na tvojej povahe. Dokonca
Ani v UK v anglickom kolektíve som nemala pocit, že by boli iní.

viestta
25. aug 2022

Blbci, závislívci, lajdaci, klebetnici aj ojebabravaci sú v populácii rozptýlenie rovnomerne, geografická poloha nerozhoduje. A na druhej strane, na západe je východniarov viac ako doma, takže bude mať pocit, že je doma, toho nech sa neobava

autor
25. aug 2022

@luccija nesli by sme spolu, ja ostanem na vychode a on by chodil na tyzdnovky, aspon taky je plan a uvidime, ako to bude fungovat.

luccija
25. aug 2022

Isla by som do toho co moze stratit?

autor
25. aug 2022

Ja mam pocit, ze na vychode kedze je roboty malo, kazdy sa chce udrzat ako kliest a mam skusenost ze sa podkopavaju nohy, jeden pred druhym. Dufam, ze to tak nebude ak ked vsade vychodniar 😂

lienka.7
25. aug 2022

Hlupákov nájdeš vsade, je jedno ci je to západ, východ, sever alebo juh.

tykat
25. aug 2022

Tu je "sami vychodnar", zadne strachy, zapadne raz-dva 😁

barborachors
25. aug 2022

Aj v BA sa podkopavaju, neboj. Zas taky rozdiel medzi V a Z nie je..

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana11155
26. aug 2022

Rozdiel v mentalite bude citit len na zaciatku + iny prizvuk a tak. Ohovaracnych, pokryteckych ludi mas vsade, to nie je o tom ci vychod alebo zapad.