Medicínsky reprezentant

13. máj 2023

Baby, ktoré to robíte. Beháte za ,,klientmi,, každý deň (po-pi) v mesiaci? Alebo ako to je? ❤️

elmivelmi
13. máj 2023

.

terina25
13. máj 2023

Ahoj. Ja to nerobim ale moj ex to robil. A ano,kazdy den chodil a telefonaty aj vecer,aj vikend.

autor
13. máj 2023

@terina25 a telefonáty od koho? Od vedenia? A aspoň zarobil?

terina25
13. máj 2023

Klienti, kolegovia, zamestnavatel

terina25
13. máj 2023

Plat mi nepovedal

mpg
13. máj 2023

Čo som poznala takýchto ľudí, ktorí to robili, tak najviac záleží pre akú firmu bude robiť, sú aj také, ktoré majú žiadané lieky a výž.doplnky, niektorí majú aj určené, že budú chodiť napr. po celom západoslovenskom kraji, alebo po celom Slovensku a pod.. často majú rôzné školenia a vypracujú sa postupne (ak to nenechajú). Treba si zistiť čím najviac informácii priamo v tej firme, pre ktorú bude robiť.

autor
13. máj 2023

@mpg ale je to tak, že nerobím nič iné, len mám akože schôdzky? Každý deň? Cely mesiac?

mamina7070
13. máj 2023

no na schodzky sa musis pripravit nastudovat vediet odprezentovat pozistovat robit ponuky a hlavne mat hrosiu kozu 😉

autor
13. máj 2023

@mamina7070 ved ok. Ale robím len to? V jednom kuse? To mi nejde do hlavy.

mamina7070
13. máj 2023

takto ake mas vzdelanie ? VS ? v oblasti chemie biologie napr? musis samozrejme aj dodrzivat plany chystat objednavky vykazovat atd atd ale hlavne musis byt aspon na nejake odvornej urovni zdatna inak sa s tebou bavit lekari ani nebudu je to praca pre specificky typ ludi co dokazu presvedcit ale treba samozrejme vediet co predavas lebo led sa ta spyta proste musis vediet musis obhajit alebo aspon vediet kde hladat

Medicínsky/farmaceutický reprezentant

Náplň práce

Navštevovanie lekárov, zdravotníckych zariadení a lekární s cieľom reprezentovať a propagovať ponúkané produkty.
Prezentovanie a prednášanie o výrobkoch a ich vlastnostiach.
Účasť na rôznych medzinárodných a domácich školeniach a seminároch.
Získavanie kontaktov na lekárov a zdravotnícke zariadenia a udržiavanie a budovanie dobrých vzťahov.
Sledovanie a monitorovanie trhu, konkurenčných činností a aktuálnych trendov.
Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov.
Reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému pracovníkovi.

mamina7070
13. máj 2023

ale to ze pises ze robis len to ukazuje skor na to ze nemas ziden odvorny backround 🫣

autor
13. máj 2023

@mamina7070 nerobím to, neboj sa 🙂😂 a vzdelanie aké si vymenovala na to nepotrebujem, hľadajú osobu kt by zaucili, preto si zisťujem čo to obnáša

mamina7070
13. máj 2023

pozri mne to moze byt jedno solidne spolocnosti preferuju vzdelanych medicinskych reprezentantov tak aby vedeli o produktoch viac ako ti ktorym ich ponukaju
ak tato spolocnost je nastavena pri poziadavkach na zamestnanca inak ako standardne spolocnosti tak sa ich proste popytaj priamo co praca u nich obnasa 😂

autor
13. máj 2023

@mamina7070 jasne, opýtam. dakujem 🙂

terina25
16. máj 2023

Moj ex mal VS,odbor biologia,chemia. A ano,kazdy den chodil za lekarmi ci do lekarni. Ved to je napln prace. A po prac.dobe robil este aj doma..

akiana
16. máj 2023

Hlavne zalezi na tom, ake mas vzdelanie, od toho sa bude odvijat cely uspech. Lebo ak by som ti napriklad ako lekarka polozila otazku, aky ma liecivo mechanizmus ucinnosti na molekularnom leveli, pretoze ho chcem porovnat s mojim zauzivanym liecivom, vedela by si mi odpovedat? Dalej, kontraindikacie s inymli liecivami, ucinnost pri nekonvencnej liecbe, kedy ine lieky nezaberaju, ako sa realizoval vyskum tvojho produktu, atd. Toto sa totiz neda naucit naspamat na nejakom "skoleni", na to musi mat clovek VS, aby tomu rozumel. V prvom rade by som nedoverovala firme, ktora slubuje, ze reprezentantov na zauci na nieco, co na VS trva 5 rokov.