Mc Donald brigáda

6. júl 2024

Ahojte, od koľko rokov sa dá brigádovať v Mcdonalde? Viem že v Česku berú aj od 15 ale neviem presne ako je to u nás na Slovensku

pribinak
6. júl 2024

16

bambieblue
6. júl 2024

Ani tam nechoď sú to zdierači najhoršia skúsenosť nik tam nevydrží

petulka2021
6. júl 2024

@bambieblue každý nejak začína

bambieblue
6. júl 2024

@petulka2021 Áno ale toto je najhoršia prvá skúsenosť ktorá môže človeka odradiť, čokoľvek iné len nie ta otrokaren

lindous
6. júl 2024

@bambieblue ja mám v okolí práve úplne opačné skúsenosti, všetci kamoši/kamošky si pochvaľovali, pár mám dokonca takých, že sa vypracovali na vyššie pozície a sú tam aj po rokoch 😅 tak som vcelku prekvapená, lebo prvýkrať vidím niekoho s vyslovene negatívnou skúsenosťou

lneviemmeno
6. júl 2024

Musíš mať ukončenú povinnú školskú dochádzku, čiže keď ukoncis 1. ročník na strednej môžeš začať. Pracovala som tam 2 roky na strednej a ako zaciatok to nie je až také zle. Ale teraz by som tam už nešla

medda_beda
6. júl 2024

@bambieblue Je to brigáda.Iné je robiť na tpp, inak to človek vníma.
Podľa mňa brigáda ok.
Ako tpp skúsenosť záleží od prevádzky.
Niekde ti nedajú 30 minút na odpočinok a chovajú sa ako idioti.

babulkomale
6. júl 2024

@lindous presne, susedine deti ze najlepsia brigada a synovec velmi spokojny, aj jeho priatelka medička uz neviem kolky rok brigaduje v lete vzdy.

bavlnka92
7. júl 2024

od 16 ale treba sa pripraviť na to, že nikto nebude s tebou zaobchádzať ako s cukrovou bábikou. buď sa naučíš alebo sa "utopíš"...

dancingqueen321
8. júl 2024

Kamaratka pracuje McD. Na TPP. Pochvaluje si v tom smere, ze vobec stabilny prijem ma, ze maju kupony na zlavy, priplatky na vikendy alebo nocne a este maju tusim nejaky priplatok na oblecenie alebo nieco take, ale hlavne nevedela najst nic, kde by mohla o 14-15h odist, aby mohla vyzdvihnut syna zo skoly. Ako negativa od nej pocuvam dost cast reci ohladom kolektivu-ze tam robia sprosti pubertaci, ze maju sproste reci, ze su denglavi, ze uz tak zoberu kdejakeho imbecila, ze tam maju nasrato ukrajincov a uz aj dajakeho egyptana, nejaku teplu, ale aj celkovo ze praca typu “nemam sa kedy ani napit, lebo vkuse robim”. A vraj je rozdiel, do ktorej pobocky clovek nastupi, lebo ze maju roznych majitelov a tym padom aj rozne platy a rozny pristup k zamestnancom. Ale ako brigada to za pokus stoji, aj ked ludia sa tam striedaju ako ponozky.