Máte skúsenosti s fotomodelingom v 26+?

paprickaaa
12. apr 2020

Ahojte dievčatá,
chcem sa spýtať, či sú tu nejaké ženy 26+, ktoré sa venujú fotomodelingu. Aby som ozrejmila situáciu, tak dostala som odporúčanie na "mamičkovské" fotenie aj so svojou dcérkou. Len ja si prídem na to stará, ako stará sa necítim, ale na takéto modelingové fotenie áno 😂 ak tu také ženy sú, chcem sa spýtať či fotíte prostredníctvom agentúr alebo ako to je? Pretože väčšinou majú agentúry obmedzený vek. Ďakujem baby vopred za radu a nie za kritiku.

kiki68
12. apr 2020

@paprickaaa to nie je taky vysoky vek, hlavne ak chcu fotos urciteho typu, napr reklamy na oblecenie mama a dieta a pod. Ja som to robila este ked som mala teenage vek a ponuky som mala este aj minuly rok v 34 , co uz povazujem za dochodkovy vek v tomto smere. Lenze casy sa menia a oni potrebuju rozny vek, ide o klienta. 14rocna zaba tazko uhra mamicku s kocikom, aby to nebolo na smiech. Ak mozem poradit tak sa rovno pytaj na ake ucely budu fotos pouzite a kde, ci dostanes honorar a postaraju sa o napr dopravu, catering, styling. Tiez ci dostanes nejake fotky ( v pripade honoraru to skor necakaj) a tiez kto to robi, studio, agentura. Ale pre zabavu, am sa nechovaju ako hulvati chod do toho. Treba si to skusit, mozno Ta to nebude ani velmi bavit.

leuchtturm
12. apr 2020

na vek kasli, rozhodujuci je predaj produktov, s ktorymi by si Bola fotena.

zuzanka.zuzu
12. apr 2020

ono nemusí ísť ani o konkrétny produkt, niekedy sa fotí len do fotobanky