Máte predlohu pre odnikateľský zámer?

miska0948
10. mar 2020

Ahojte 🙂 viem že tu už také témy boli ale čas sa kráti a ja nemám veľmi veľa času to hľadať tak sa opýtam tu .. nemáte niektorá vypracovaný podnikateľský ZÁMER ? 🙂 Potrebujem to len ako predlohu podľa ktorej napíšem ten svoj 🙏🙏 ďakujem

deti95060810
10. mar 2020

neviem kto ti poskytne svoj know how....🙄

miska0948
autor
10. mar 2020

@deti95060810 nechcem si privlastniť niekoho tému, potrebujem to len k maturitam a chcem to len ako predlohu ako to má vyzerať a čo všetko by to malo obsahovať , text si viem vymyslieť aj vlastný

deti95060810
10. mar 2020

@miska0948 ako predlohu...však ja nedbám , len takého ťažko nenájdeš...
a to vám nepovedali nič bližšie ku tomu? sa mi nezdá...asi si moc nedávala pozor...

miska0948
autor
10. mar 2020

@deti95060810 chcem to vypracovať pre kamaráta nie premna, ja mám maturitu dávno za sebou a bohužiaľ ja som nemala k maturam vypracovať podnikateľský zámer ale úplne niečo iné tak sa chcem len dostať do obrazu toho celého a nie niekomu kopírovať prácu, taká hlúpa niesom ..

vulka
10. mar 2020

@miska0948 V učebnici to nájdeš.

marilin51
10. mar 2020

Nemáš veľmi čas to hľadať, ale chceš to pre kamaráta vypracovať? :D

miska0948
autor
10. mar 2020

@marilin51 áno chcem mu s tým pomôcť keďže je mi ako brat aj keď mám dosť svojich veci momentálne .. ale snažím sa pomôcť keď sa dá .. neviem čo je na Tom smiešne .. fakt tu na modrom koňovi to ide dole vodou.. človek žiada pomoc a dostane len výsmech ... Nemáš záujem pomôcť, nekomentuj ..

marilin51
10. mar 2020

@miska0948 Nechcela som ťa vysmiať, ale nedalo mi to. Áno, pomáhajme si, áno, tiež som nie raz poprosila o pomoc keď som niečo nestíhala. No ty si to v škole nemala, on áno. Na internete je kopa vzorov. Niekto ti to pošle, aj tak si to musíš pozrieť a vypracovať nanovo. Ušla mi pointa tohto celého proste.

fokuska
10. mar 2020

@miska0948 Nehnevaj sa, ale ak ma kamarat zmaturovat, tak by sa na tom mal podielat a aktivne na tom plane pracovat.
Okrem toho - staci hodit do googlu podnikatelsky zamer a vyhodi ti plnooo odkazov na navody a dokonca aj vzory. Takze staci si dat kusocek namahy a pooglit a necakat, ze niekto ti da k dispozicii svoju pracu (ktoru si odmakal, googlil, zistoval...).

miska0948
autor
10. mar 2020

Už som si zohnala .. potrebujem to len pre inšpiráciu, a kamarát bude sedieť vedľa mňa a budeme na Tom pracovať spolu, lenže nakoľko ja pracujem tak nemám toľko času preto mu chcem pomôcť čo najviac za krátky čas