Mamičky, zvládate prácu v banke?

lawrus
26. dec 2019

Ahojte, zaujima ma pohlad mamin, ktore pracuju v banke. Je to zvladnutelna praca pre matku s malymi detmi? Myslim casovo. Dakujem

natalala
26. dec 2019

@lawrus zalezi aku pracu mas na mysli ci je to praca na pobocke, nejaky back office alebo nejaka teamlead/manazerska pozicia atd. A v ramci job description je specifikovana aj pracovna doba takze to si sama musis vyhodnotit ci je pre teba akceptovatelna alebo nie 🤷🏼‍♀️

ivkazba
26. dec 2019

Ja som prijala na moje pobočky veľa žien po RD, dokonca jednu po 8 ročnej RD so 4 deťmi, za rok bola riaditeľka pobočky a zvládla to úplne v pohode, ale viem že mala silnú podporu manžela a babiek. Inak väčšina bola v pohode, lebo boli pre ne akceptovateľné otváracie hodiny. Ale boli samozrejme také, ktoré odišli lebo dieťa bolo výlučne na nich a nestíhali to. Treba si totiž uvedomiť, že ak je napríklad pobočka otvorená od 9 do 17, prichádza sa pol hodinu pred tým, ak je veľa práce aj hodinu skôr. No a ak sa pobočka zatvorí o 17, tak.opäť záleží od danej pobočky a os množstva práce. Niekde odchádzajú 17:15, niekde až hodinu po zatvorení.

mogaa
26. dec 2019

@lawrus problém nevidím v pracovnej dobe aj keď na pobočkách bývajú porady buď pred otvorením alebo po zatvorení, takže mimo prac.doby.....Skôr vidím problém v práci ako takej(buzerácia na plány) a v tom že je problém akákoľvek OČR....u nás bola problém aj priepustka keď sa išlo s dieťaťom k lekárovi, ale opäť to záleží na riaditeľovi pobočky.....

cincirela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cincirela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz