Máme pozvať na posedenie odvolanú šéfku?

zuzika1
16. nov 2016

Prosim o radu, lebo termin sa blizi. V praci mame vyrocie zalozenia a pozyvame byv. zamestnancov, sponzorov, papalasov atd. Moja predchodkyna sefka bola odvolana z funkcie a okamzite musela odist. Co teraz, myslite ze ju mame pozvat? Ja som sa s nou nerozisla v zlom ale aj tak neviem co robit...

radusiq
16. nov 2016

@zuzika1 ak pozyvate vsetkych byv zamestnancov tak podla mna ano, no zaroven si myslim ze pozvanie neprijme.

kristinka86
16. nov 2016

@zuzika1 Určite by som pozvala, aby si nebola Ty tá zlá. No tiež si myslím, že pozvanie odmietne, ak to jej odvolanie bolo opodstatnené a je si vedomá svojho pochybenia. 😉

lorela
16. nov 2016

Takisto si myslím, že pozvanie by dostať mala. A či ho aj príjme je na jej zvážení.

norikaro
16. nov 2016

Myslim ze by ju pozvanie urcite potesilo a pokial vsetkych pozyvate tak urcite by toto pozvanie mala dostat aj ona

zuzika1
autor
16. nov 2016

Dakujem, ja mam tiez takyto nazor...uz len to predostriet "najvyssiemu"...

jankalukasova
16. nov 2016

Podľa toho začo bola odvolaná... ak zato, že šikanovala zamestnancov, tak asi ani nie... ak zato, že to skrátka nezvládala tak áno... resp. keď nešla preč preto lebo by nejak ubližovala zamestnancom, prípadne ja neviem.. vo firme kradla a všetci to na ňu vedia.

silaviat
16. nov 2016

presne-zalezi za co bola odvolana... a asi to bolo vazne ak to bolo okamzite..v takom pripade by som nepozvala... nehodi sa to

saurian
16. nov 2016

zalezi kvoli comu bola odvolana - ide o vyrocie firmy - cize prac.dovod - ak bola odvolana preto lebo firmu "poskodila" tak nie je namieste ju volat. ak to bolo z inych personalnych dovodov, a volaju sa aj byvali zamestnanci, je namieste ju zavolat,

jeannna
17. nov 2016

Pokial bola odvolana okamzite tak to nebolo pre nic za nic. Bez vetra sa ani listok nepohne. Pokial nepoznas skutocny dovod jej odvolania tak by som to neriskovala. Ak je aspon trochu inteligentna odmietla by pozvanie. Ak by ho prijala nevies aku atmosferu by to na akcii mohlo vyvolat. Ja byt tebou nerobim si zbytocne problemy.

stastnablcha
17. nov 2016

aj tak bude posledne slovo mat sef predpokladam
tak by som sa tym nezatazovala a rovno sa spytala jeho

zuzika1
autor
18. nov 2016

Ved toho sa bojim, ze pride a bude rodeo...na odvolanie bolo velmi vela opodstatnenych dovodov...teraz sefujem ja, ale mam nad sebou predsedu spravnej rady a ten to samozrejme nechal na mna...co som len tak sondovala pomedzi kolegov tak kazdy dufa ze ju ani nepozveme...

stastnablcha
19. nov 2016

@zuzika1 tak nie.. ak je ot na tebe a si ochotna zobrat na seba to, ze ta oklepu s tym ze si ju nepozvala, tak nepozvi. ono je to jedno, v takychto pripadoch sa vzdy najde niekto komu sa tvoje rozhodnutie nebude pacit.. a kedze si sefka, mas tu nadhernu moznost to urobit tak, aby si sa tam citila dobre ty. ine kriterium asi nebude relevantne. a aj ked je to sebecke, ty beres na seba zodpovednost a tak treba robit aby dobre bolo.. tebe 🙂