Mám vziať túto pracovnú ponuku?

lesankavh
5. feb 2024

Dobrý večer,mám 2 deti .Staršia chodí do škôlky a s mladšou som doma má 2 roky.
Dostala som pracovnú ponuku pomáhať jednému známemu 2 x do týždňa od 8:00-14:00.Má mäsiarsú výrobu (vyrába parky,klobásy,jaternice )Moja pracovná činnosť by bola-umývanie strojov ,viazanie párok atd.)Pri mladšej bude babka.
Výrobu má hneď vedľa nášho domu.
Ponúka 5 e na hodinu .Zvažujem ,či vziať ponuku alebo nie 🤔🤔🤔Poradíte ?

vikusjk
5. feb 2024

@lesankavh Zalezi to od toho, ci tie peniaze potrebujes, alebo nie. Ci to robit chces, alebo nie.

doriiis
5. feb 2024

A prečo nie? Každé € navyše je super a ty aspoň vypadnes zo stereotypu medzi ľudí.
Mne keby to niekto ponúkol,tak beriem hneď.

ivik4
5. feb 2024

Hned by som sla, vsak fajne aj si oddychnes od toho domaceho kolotoca
Ja som cez MD chodila na par hodin 3x do tyzdna tiez brigadovat nech vypnem

franica
5. feb 2024

ak je malá s babkou v pohode a ani babku to nezaťažuje, to máš 12 hodín týždenne, to je 60€, za mesiac 240€, ročne 2880€ (orientačne, neviem či netto/brutto), ale to je jedno..aj tak je to fajn prilepšenie..či už na sporenie alebo si môžete dovolenku dopriať 😉

vierka0508
5. feb 2024

2x do tyzdna? Jasne hned by som to brala, zmenit prostredie. A ak je aj babka s tym v pohode a vie do coho ide tak preco nie.

lesankavh
autor
5. feb 2024

@franica 5 e v čistom .

lesankavh
autor
5. feb 2024

@vierka0508 babka je v pohode ,veľakrát bola s malou sama a dokonca aj na noc

ivik4
5. feb 2024

Inak ja som bola vtedy taka stastna ze idem inam ako byt doma s malym uskriekancom, zeby som tam aj zadara chodila 🤣

iwesska
5. feb 2024

A nad cim vlastne rozmyslas?🤔

pieksamaki
5. feb 2024

@lesankavh bez nakladou na cestovanie..je to fajn ponuka

lesankavh
autor
5. feb 2024

@pieksamaki prácu mám hneď vedla domu 😀

lesankavh
autor
5. feb 2024

@iwesska či nie je 5 e málo 🤔

nikha2809
5. feb 2024

@lesankavh pochybujem, že niekde by si za takúto robotu dostala viac.Ja by som išla hneď.Pamatam si keď deti dostali kiahne, až som si od radosti poskočila že môžem ísť do práce a doma ostáva muž 😂

daniela2202
5. feb 2024

@lesankavh ak máš čas , áno

bublinka1426
5. feb 2024

@lesankavh malo? ked to mas pri dome? nemusis cestovat? usetris cas?
sorry...

kvietok2012
5. feb 2024

Či nie je 5€ málo? Otvor si profesiu a popozeraj čo ponúkajú iní...porovnaj si...

franica
5. feb 2024

málo to určite za túto prácu nie je, na takéto výpomoci bez špeciálnej znalosti málokedy platia viac ako minimálku, čo je okolo 4,30/hod aj to v hrubom..

lesankavh
autor
5. feb 2024

Som 4 roky doma,profesiu nepozerám,nemám prehľad 🤔
a to sa ma prišiel až domov opýtať ,nevedela som čo hneď povedať .Tak mám dať zajtra vedieť 🤔

bublinka1426
5. feb 2024

@lesankavh pracu mas hned vedla domu, 5 ecok je podla mna totalne OK. nad cim premyslas?

pieksamaki
5. feb 2024

@lesankavh je to super...zober to...ved kazdy nieco robime....ja by som sla ako relax od deti

lesankavh
autor
5. feb 2024

Neprecestujem nič to je veľké + pre mňa …

lesankavh
autor
5. feb 2024

Dakujem Vám všetkým za vaše rady,lebo moja mama má hneď sprdla,že si mám užívať ,že som doma a nie ísť niekde robiť .
Má jej reakcia zneistila .😔

petronelag
5. feb 2024

Záleží od toho, či máte dosť peňazí na vyžitie, ak máte dosť tak by som radšej čas venovala upratovaniu doma a ak máte málo, tak aj 240€ mesačne pomôže a dobre je aj vidieť ako to chodí v rôzných prácach aj manuálnych. A keď by to bolo príliš zlé, tak odísť.

iwesska
5. feb 2024

@lesankavh Sorry,ale za tolko sa robi v BA v administrative,neviem,co sa ti mali za brigadu.

valiant
5. feb 2024

@lesankavh vypadnes medzi ludi, nieco zarobis, niekedy sa ti mozno z mäsa alebo vyrobkov prida. Mozes na tom len ziskat.
Treba ti dohodu podpisat. Zdravotny preukaz vybavit a mozes zacat 👍

majkakvet
5. feb 2024

@lesankavh samozrejme zobrat.

isis234
5. feb 2024

@lesankavh presne ako ti písala @valiant

findomatej
9. feb 2024

@lesankavh ak ti nevadí tá ,,vôňa'', tak by som určite išla.