Mám sa správať ako stroj?

15. apr 2023

Ahojte. Mam novú prácu rok. Mam rada ľudí. Som komunikatívna. Ústretová pretože mám rada harmóniu a dobre vzťahy. Ale nie som vtierka a nechám sa nikomu do zadku sladkými recami ani sefovi. Aj tak cítim ze nie som obľúbená ako moja predchodkyňa. Co mi aj vadi ze niektore kolegyne sú také umelo milé pri šéfovi a keď odíde nemajú ho radi z reči. U kolegov mi aj vadí ze služby ktoré robíme pre ľudí akoby nerobili tak ľudský a radi ale povedia sak recenziu napíšu ľudia.. Lebo šéf si zakladá veľmi na recenziách. Mrzí ma to a už som si povedala ze budem robiť len svoju prácu a budem kašľať na vzťahy aké sú na pracovisku. Dá sa to? Urobím dobre?

bloger
15. apr 2023

Nikto ťa nenúti správať sa ako stroj. Nemusíš sa pridať k väčšine. Ty si iná ľudskejšia nehanbi sa za to.

janetinka27
15. apr 2023

Ahoj, svoju pracu rob najlepsie ako vies a neporovnavaj sa s ostatnymi. Praca s ludmi je tazka a mozno aj tvoji kolegovia boli kedysi ludskejsi. Alebo jednoducho su ine povahy ako ty. Rob tak, aby si sa nemusela za seba hanbit, k sefovi aj ku kolegom sa spravaj prirodzene, zo zaciatku viac pozoruj a mozno niekoho motivujes k lepsiemu vykonu alebo pristupu

danica2711
15. apr 2023

prečo ako stroj? Správaj sa ako človek, ktorým si. Rob si dobre svoju práu, lebo ju chceš robiť pre ľudí a nezamýšľaj sa nad pohnútkami kolegov. A že nie si taká obľúbená ako tvoja predchodkyňa? No a čo? Nastúpila si do tej práce, lebo si chcela vyhrať cenu v popularite alebo preto, že ťa baví a zarábaš tam peniaze? Jasné, že urobíš dobre, keď sa od toho všetkého odosobníš. A áno, dá sa to

veselalentilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basulaak
15. apr 2023

Maj integritu. To je moja rada. Ti spravni sa pridaju, zvysni ti mozu byt ukradnuti.

anjelik107
15. apr 2023

Zi a rob veci tak, aby si bola spokojná. Nerieš ostatných. Nechaj každého nech sa správa ako on chce. Nájdi si medzi nimi svoje miesto a realizuj sa.

littleblueflower
16. apr 2023

Najlepšie bude ak sa od všetkého odosobníš. Správaj sa tak ako obyčajne, ale kašli na to čo robia ostatní.