Mám problém so šéfkou

26. jún 2022

Mam problem so sefkou !
Bola som mesiac na PN lebo som bola na operacii.
( gynekolog. problem).
Nechcela som to v praci hovorit aky mam problem kedze som bola z toho velmi nestatsna. Samozrejme vsetci vedeli ze ma operovali len som to nechcela konkretizovat. Poprosila som ju aby to nikomu nehovorila lebo to bolo pre mna velmi tazke. Neskor po nejakej dobe som sa dozvedela ze ona to povedala viacerym ludom . Kade chodila tam rozpravala.
Pride Vam to fer ? Ja som sa jej zdoverila a velmi som ju prosila aby nikomu nehovorila moj zdravotny stav. Teraz mam pocit ze skoro vsetci vedia moj zdravotny stav :(

luccija
26. jún 2022

Povedala by som jej, ze to je neseriozne aj taki su ludia

syslik81
26. jún 2022

ponaucenie-uz sa nikomu nezveruj.. nic s tym nenarobis .. svoje tajomstva si nechavaj pre seba

deti95060810
26. jún 2022

asi by som jej nehovorila nič - lebo si ju len znepriatelíš, zato jej už nikdy nehovor o svojom probléme... aj tak ti nikto nepomôže aj tak...

dzulli1980
26. jún 2022

Treba sa z toho poučiť ... nič jej nevyčítaj, ešte si zle narobíš, dusná atmosféra bude medzi vami atď. ... nabudúce len oznám, že ideš na operáciu, na PN atď. ... ľuďom netreba dôverovať ... na druhej strane sa mi zdá, že to dosť riešiš, každá "sláva" trvá 3 dni, veď si jej nepovedala, že máš AIDS ... zachovala sa nekorektne, no s tým nič neurobíš, pokiaľ si chceš udržať robotu, budeš to musieť prehryznúť.

sssss123
26. jún 2022

druhýkrát jej nebudeš hovoriť podrobnosti, po rokoch v kolektíve už viem čo komu povedať a čo komu nepovedať, viem kto roznáša klebety a viem komu dôverovať

autor
26. jún 2022

@sssss123 najtadsej by som jej to povedala ze viem ze to hovorila viacerym ludom . Slusne by som to povedala . Pre mna bud etazje byt ticho a nepovedat ze ma to sklamalo . Ked vie ako som ju prosila

mikadooo
26. jún 2022

Nepríde mi to fér, ale nabudúce aspoň budeš vedieť, že tejto sa zdôverovať nemusíš 🤷.

marcellka32
26. jún 2022

Napísala by som jej slušný mail, kde by som zdôraznila, že má veľmi mrzí, že si to nenechala pre seba, že to bolo dôverné...a viac neriešila, snáď si z toho niečo vezme k srdcu

lejusinka
26. jún 2022

No neviem ci na to nieje aj nejaky pracovny zakon ze nadriadeny nesmie hovorit taketo veci 🤷🏻‍♀️

spadnutaslivka
26. jún 2022

moja doktorka vyžvanila, že som tehotná ešte skôr než som si to stihla overiť u gynekológa a povedať to vlastnej rodine.
Verím, že je ti to nepríjemné, ale kašli na to. Podobných operácií dnes riešia žiaľ pomaly na dennom poriadku. Určite jej nič nehovor a na 100% nepíš mail. "Keď hovoríš, nepíš. Keď píšeš, nepodpisuj. Keď podpisuješ, sa nečuduj." Nič nepíš, aby sa to ešte náhodou nejako nepoužilo proti tebe.

autor
26. jún 2022

@spadnutaslivka mas pravdu budem ticho… ale strasne mi je z toho zle lebo dobre vedela ze to velmi tazko zvladam. Este ked som jej povedala ze mam velke bolesti tak mi v praci neverila ze prehanam. A potom mi lekra zistil :( moj problem…. Keby som to zacala riesit zase by toto zacala dalsim rozpravat

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. jún 2022

@bilberryday Na 100000% ona lebo mi to ludia povedali ze ona im to povedala. Ja slm dala papiere od gynekologa . Ale v sukromne som jej povedala co sa mi stalo.

0silvia0
27. jún 2022

Aj nasa sefka rozprava diagnozy kade tade, nemusela by kazdemu vsetko vytarat, ale ona to tak neberie. Na druhej strane je velmi empaticka a ustretova, tak jej toto prepacime. Idem tiez na operaciu a povedala mi, ze moj problem preberala s jej muzom🙄.
V buducnosti jej nic nehovor...

sipopa
27. jún 2022

aspon vidis aki su ludia, proste netreba vesat na nos nic, lebo falos je vsade a keby ona mala viac rozumu tak si to necha pre seba.