Mám potvrdiť účasť na druhom pohovore?

xnatalkax
9. jún 2023

Vcera som bola na pohovore, povedali ze mi dnes daju vediet ale este nevolali. Od pondelka by som sa mala zaucat keby ma vyberu. Lenze vcera mi prisiel mal z inej firmy ze v pondelok mam pohovor a mam potvrdit. Len teraz neviem co robit. Mam zavolat do tej prvej firmy ze ako som na tom? A povedat pravdu ze mam potvrdit iny pohovor ? Dakujem

ivanakal
9. jún 2023

@xnatalkax Mozes skusit zavolat, ale ja by som nehovorila ze mam iny pohovor v pondelok. Povedz len ze sa chces informovat o vysledku, ci teda od pondelka nastupujes lebo sa potrebujes zariadit, alebo nieco v tom zmysle.

pribinak
9. jún 2023

Jasne že potvrd, ze ideš na pohovor v pondelok, však ešte nemáš nič iste. Veď ti nevolali, ze si prijatá.
Mizes skúsiť zavolať a informovať sa ohľadne výsledku pohovoru, ale …

ivanakal
9. jún 2023

a presne, pohovor do druhej firmy potvrd.. Radsej ho mat potvrdeny ako nie a potom budes banovat.. Zrusit pohovor mozes prinajhorsom aj v pondelok rano..

marryen
9. jún 2023

@xnatalkax Volať o výsledok pohovoru, to by som neradila. To na personálnom radi nemajú..to viem na 100%. Aby si si ešte nepohoršlila...že takú "vlezdoprdelku" / prepáč za výraz / nepotrebujú. Robila som kedysi na náboroch, tak viem o čom hovorím.

dkethe
9. jún 2023

Ak od pondelka sa mas zaucat, je velmi pravdepodobne ze ta nevybrali.
Samozrejme ze chod na ten druhy pohovor 👍

xnatalkax
autor
9. jún 2023

@dkethe hej len vcera bol pohovor stvrtok, sama povedala ze takto narychlo.

xnatalkax
autor
9. jún 2023

@xnatalkax uz som potvrdila ten druhy pohovor, ako viac by sa mi pacila ta prva praca…

deti95060810
9. jún 2023

na druhý pohovor choď, a zauč sa od utorka...

dizajnerka
9. jún 2023

Potvrd druhý pohovor. Ak Ťa zoberu do prvej práce, tak na pohovor ísť nemusíš. Oni budú v robote, myslíš, že si z toho budú niečo robiť keď neprídeš? Si personalistka vyloží nohy a bude 😀 na ten čas, čo si mala prísť...

hipuska
9. jún 2023

@xnatalkax veď sa nič nedeje, ak v pondelok nastúpis, ráno zavoláš že teda si dnes nastúpila do práce...a pohovoru sa nezúčastnis.

xnatalkax
autor
9. jún 2023

@marryen pohovor somnou robila manazerka