Mám im poslať mail?

16. júl 2024

Ahojte, pred tromi tyzdnami som na mail posielala jednému recruiterovi zivotopis. Doteraz som nedostala ziadnu odozvu a napadlo mi poslať mail, stačilo by mi len ak by mi napisali “dakujeme za reakciu našli sme vhodnejšieho kandidáta” pretože si zatial nič iné nehladam. Čo myslite? Mám mu napisat? Dakujem za rady 🙂

doriiis
16. júl 2024

Nie.

markusrasford
16. júl 2024

Napis

tterezka_
16. júl 2024

Za slušné opýtanie nič nedáš.

sissy27
16. júl 2024

no hlavne by som aktívne hľadala ďalej a nie že pošleš raz životopis a sedíš a čakáš...
inak povedané - ak by bol tvoj CV zaujímavý a mali by pre teba vhodnú pozíciu, tak by sa ozvali.

autor
16. júl 2024

@sissy27 ja vieeem, len nejak sa s tým odmietam zmieriť keďže som spĺňala všetky požiadavky a mala som aj potrebné roky praxe a proste nič ani dakujeme?😅

sissy27
16. júl 2024

a to bola nejaká vysoko špecifická pracovná pozícia? lebo vieš, na väčšinu pozícií sa hlási viacero kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky a majú aj potrebné roky praxe... a nakoniec rozhodnú detaily.

vanilkovazmrzka
16. júl 2024

Prvy krat si niekam posielala cv? Vies ono podmienky splnaju desiatky az stovky ludi, takze velka vacsina nedostane odpoved lebo hr oddelenie nema kapacitu kazdemu pisat dakujeme nemame o vas zaujem - a v inzeratoch je bezne pisane ze kontaktovani budu len vybrani uchadzaci.

smutok20
16. júl 2024

Je podľa mňa bežné a hlavne teraz v čase dovoleniek, že ešte nevyhodnotil výberové konanie. Inzerát majú ešte zverejnený?