Mám finančné problémy a hľadám prácu z domu

28. jún 2020

Ahojte, neviete mi poradiť nejakú prácu na doma, z domu? Píšem anonymne, keďže máme finančne problémy a hanbím sa. Musím byť doma, keďže sa starám o ťažko chorého otca - mamka už nežije. Otec potrebuje celodennú starostlivosť , respektíve aby pri ňom stále niekto bol. Ale na internete, na počítači sa mi dá pracovať.

amelia000
28. jún 2020

Uz je tu xy takychto diskusii. Skus si nejaku precitat, lebo uplne vsetky su rovnake a viac ti zeny neporadia.

ivkazba
29. jún 2020

Čo vieš robiť, aké máš skúsenosti, znalosti? Podľa toho si hľadaj prácu na doma. Účtovníctvo, preklady, doučovanie jazyka či niečoho iného cez internet, môžeš programovať, vyrábať nejaký handmade, piecť torty, predávať kozmetiku. Asi takéto veci sa dočítaš, ak si tu prečítaš XY diskusií na túto tému.

spadnutaslivka
29. jún 2020

máš vybavené opatrovateľské na otca? (aspoň nejaký príjem do domácnosti)

ajja1
23. okt 2020

Ja mam dobre skusenosti s vyplnanim dotaznikov za odmenu. Som registrovana vo viacerych prieskumnych agenturach, ktore Ti za Tvoj nazor zaplatia. Prehlad niektorych z nich najdes aj tu http://m.tipy-ako-usetrit.webnode.sk/zarabajte-... Staci sa na ich stranke bezplatne registrovat

miriam11
23. okt 2020

@ajja1 a koľko zarobíš? Aspoň 3 eur do mesiaca?... 🙈

krepes
4. júl 2021

Ja viem o jednej práci,treba k tomu PC alebo notebook.