Lidl - práca na 35-hodinový úväzok

9. jan 2024

Ahojte nájde sa tu nejaká žena alebo aj muž čo pracuje v lidl na 35 hodinový úväzok q vedel by mi napísať koľko dostáva výplatu aj so všetkými príplatkami na účet? Ja som teraz na 25 hodinovom úväzku a zvažujem žeby som išla aj na 35 . Len mam 9m dcérku a jasle stoja 350e cize ci by sa mi to vôbec oplatilo.

vyrovnanaosoba
9. jan 2024

A môžem sa opýtať koľko zarobiš celkovo pri 25hod úväzku ?

autor
9. jan 2024

@vyrovnanaosoba neviem ešte povedať, prvá výplata mi príde až tento mesiac. A presne viem na co narazas , možno sa nájde niekto kto nemá problém napísať otvorene🙂

autor
9. jan 2024

Ja mam aktuálne 677 v hrubom ale neviem ako to vychádza v čistom spolu s priplatkami

vyrovnanaosoba
9. jan 2024

No veď máš zmluvu nie? Podľa zmluvy máš koľko? Píšeš anonymne, tak môžeš kľudne napísať.

vyrovnanaosoba
9. jan 2024

A aké príplatky máš?

autor
9. jan 2024

@vyrovnanaosoba ved predsa praca v nedelu

pau_linka
9. jan 2024

Prosim ta, to myslis 25hod/tyzden ci mesiac?

autor
9. jan 2024

@pau_linka tyzdenne

vyrovnanaosoba
9. jan 2024

A robíš od koľkej do koľkej? Zaujíma ma to, lebo v septembri idem do práce už a neviem kde a či sa mi vôbec nejaký zamestnávateľ prispôsobí 🙈

mima1608
9. jan 2024

Ja už síce v Lidli nerobím, ale som v kontakte s niektorými bývalými kolegami a jedna, čo má 35h úväzok, že má okolo 700 v čistom 🤷 plus daňový bonus samozrejme.

belle_vie
9. jan 2024

Toto sa opytaj radsej priamo veducej. Lidl nema politiku, ze vsade zarabaju ludia na rovnakej pozicii rovnako. Prero v BA moze mat kolegynaviac o 200, v TT o 100 a niekde vo Vranove aj o 100 menej.

autor
9. jan 2024

@vyrovnanaosoba už keď som išla na pohovor som im povedala moje podmienky :D že v týždni môžem len od 17 do 22 a cez víkend kedykoľvek a nebol problém.

@mima1608 no to celkom pobiedne, jasle by sa mi v tomto prípade absolútne neoplatili, uvidim koľko mi teraz príde
@belle_vie vidíš a na toto som absolútne zabudla, že ponúkajú v každom meste inak 😏😃

autor
9. jan 2024

@vyrovnanaosoba a to som skúsila aj billu ale tam sa mi nevedeli prispôsobiť, takže som rada ze mi lidl takto vyšiel v ústrety

martinkatinka
9. jan 2024

Ale čistý plat záleží aj od toho koľko z tých hodín máš ccez víkend. To sa nedá takto presne napísať

autor
9. jan 2024

@martinkatinka však jasne, ja som len tak približne, určite nemá každý rovnako , keďže sa to mení len tak pre predstavu .

autor
11. jan 2024

@vyrovnanaosoba práve mi prišla výplata a keď si chcela vedieť tak prišlo 688e

vyrovnanaosoba
11. jan 2024

Pri 25 hod úväzku ani nie zle. To si robila každý deň pár hodín, či 2 dní v týždni?

autor
11. jan 2024

@vyrovnanaosoba 3-4x do týždňa robím. Cez týždeň 5 hodín a cez víkend 8 .

jana86
24. jan 2024

Ahoj, prosim ta, da sa v Lidli dohodnut napr.len ranne zmeny? Kvoli detom by som chcela len do tej 15 max. Tiez na 25hodin.uvazok.
A vikendy ako? Robis kazdy vikend?

autor
24. jan 2024

@jana86 neviem povedať ako je to v rôznych mestách. Mne vyhoveli tak ako potrebujem, ale ono to asi aj záleží na akého vedúceho natrafis. Minulý mesiac som robila 1 víkend a tento mesiac mam 3 víkendy.

emelo
5. júl 2024

Mozem sa opytat kolko dava lidl hodinovy mzdy 6,7, alebo 8€ ? Dakujem za odpoved.