Lidl práca

sonka_miro
6. okt 2022

Je tu proaim niekto kto pracuje v lidli? Mam par otazok. 😊

klarissa25
6. okt 2022

Áno ja....

nikkix
6. okt 2022

@sonka_miro aj ja už 2 roky

sonka_miro
autor
6. okt 2022

@klarissa25 @nikkix chcem sa opytat prosim ako to je pri 20hodinovom uväzku. Ide o to ze chcela by som ak prejdem.na rodicak tak ist na taky uväzok, len ci je mozne dohodnut sa kedy sa da, napr. pomdelok, streda, sa mi neda ci sa vedia prisposobit. Nema mi totiz kto postrazit deti iba s muzom by sme sa striedlai ked by dosiel z prace. A druha otazka ked mam koncit ci koncim alebo ked nieco pride musim ostat? Dakujem

klarissa25
6. okt 2022

@sonka_miro no všetko je o dohode mne vždy vyhoveli vo všetkom...a keď musíš odísť tak musíš odísť....to musia chápať...

nikkix
6. okt 2022

@sonka_miro ja som mala rok 25h úväzok, terwz mam rok 30tku, a píšem si do kalendára dní ktoré nemozem do práce a zatiaľ sa mi ani raz nestalo, že by ma manažér naplanoval vtedy keď som si napísala voľné dni. Všetko je o dohode. Takže v tomto mi to v Lidli maximálne vyhovuje, že idem do práce kedy to mne vyhovuje, samozrejme aby som splnila tyzdenne tých 30 hodín ako mám úväzok.

sonka_miro
autor
6. okt 2022

@klarissa25 dakujem presne toto som potrebovala vediet

sonka_miro
autor
6. okt 2022

@nikkix dakujem , to je jasne ze musi to byt tak aby som si uväzok splnila , dolezite je pre mna ze sa da dohodnut.

drzaopica
6. okt 2022

@sonka_miro da sa dohodnut vzdy.Moja svagrina tak chodi pri detoch iba v urcite dni

sonka_miro
autor
7. okt 2022

@drzaopica dakujem 😊

bublinka1426
7. okt 2022

@drzaopica
@sonka_miro sklamana som bola ==> ze sice na dnoch sa dalo dohodnut ale aj pri 20hod uvazku mi chceli dat poobedne smeny do 22 (ci dokedy to maju otvorene) takze v tomto nezohladnovali poziciu matky.moja skusenost

alexanderd
7. okt 2022

Problém je v Tom,že sa ľuďom nechce robiť. Nič proti nikomu,ale mamičky by chceli len výhody. Pekný plat za málo odrobenych hodín. Treba sa trošku snažiť. Neviem čo si myslíte,prídete na dvadsať hodinový úväzok,odsedim si a idem domov. Do desiatej? Pre Krista Pána. No moja zlatá,ver,z svojim krátkym a zvyhodnenym uvazkom berieš robotu človeku,ktorý by bol omnoho prospesnejsi.

klarissa25
7. okt 2022

@alexanderd ale píšeš kraviny....tie skrátené uvazky majú veľký význam....lidl ponúka tuto možnosť z nejakého dôvodu.. a nielen lidl...

slavomira236
7. okt 2022

@alexanderd prečo by si mala odsedieť? Odrobiť a ist domov..

fely
7. okt 2022

@nikkix
@klarissa25 ako to je s víkendom? Aj pri skrátenom úväzku je nejaké percento pracovného času,ktoré musí byť o víkendu odrobene?

nikkix
10. okt 2022

@fely urcite treba odobriť aj víkend. Ja robím že 2 v praci, 2 doma.

bublinka1426
10. okt 2022

@nikkix ale musis mat aj poobednu ze? mne doobedne / nevecerne smeny len nedovolili...

nikkix
10. okt 2022

@bublinka1426 no robím poobedne len cez víkend, aj to Max 2 dní v mesiaci. Manažér vie, že som samoživiteľka s deťmi, takže mi vychádza Max v ústrety. Ale nie je to len že on mi vychádza,ja sa snažím zobrať vždy keď mu niekto vypadne, atď.

bublinka1426
10. okt 2022

@nikkix ok super a inac mavas teda doobedne smeny? chapem ze to vsetko zavisi od manazera, praca na pokladni je pohode? ako dlho trva zaucenie sa

letfenixa
10. okt 2022

@alexanderd 20-hodinový úväzok trvá 20 hodín a úmerne tomu plat, to nie je, že sa niekomu nechce robiť.

nikkix
10. okt 2022

@bublinka1426 na pokladni si zaucena za hodinku, to je to najmenej. Robíš tam ozaj všetko. Vykladanie, pečenie,blokovanie, upratovanie, atď.