Lidl pohovor

22. jan 2024

Dobrý deň, bol prosím niekto v Lidli na pohovore ?
A vedel by mi povedať približne ake otázky sa tam pýtajú? Že na čo sa pripraviť ? 🙂 ďakujem za odpovede

dadka1997
22. jan 2024

Na to sa neda pripraviť, ty budeš rozpravat o svojich skusenostiach, o svojom vzdelani, ci mas zaväzky, alebo si bez záväzkov... z vlastnej skusenosti ti mozem povedať, že uz ani na skrateny úväzok ťa so zaväkom nevezmu

autor
22. jan 2024

@dadka1997 ďakujem krásne za odpoveď, to pripraviť som nemyslela tak doslovne že si chcem pripraviť odpovede skôr že aké otázky približne očakávať, či tam teda budú aj otázky typu prečo som si vybrala práve ich a kde sa vidím o pár rokov.. alebo úplne bežné otázky ako povedať niečo o sebe, či viem niečo o nich..

slavomira236
22. jan 2024

@dadka1997 zavazok myslis dieta??

dadka1997
22. jan 2024

Skor viac menej o sebe .. to kde sa človek vidi o 5 rokov, fuu tazko povedat na to by som odpovedala tak; ze zijem prítomnosťou a nie buducnostou .. nevies ci o 2 roky nepribudnu deti .. na otazky sa neda pripravit, ale urcite sa ta budu pytat na tvoje skúsenosti, co vies ponuknut, co ti ide najlepsie, tam maju všetkých na vsetko, ci umyvanie, vykladanie tovaru, za pokladnu, pri pecive v sklade pri flasiach . Tam sa nenudiš, hlavne musis byt flexibilná

dadka1997
22. jan 2024

@slavomira236 ano dieta

mclissa
22. jan 2024

@dadka1997 toto by sa na pohovore ani pytat nemali. Raz by sa ma niekto opytal ci mam deti, alebo ine zavazky tak by som to posunula dalej za diskriminaciu a navadzanie. Ani by som im na to neodpovedala. Toto uz davno nie su otazky ktore patria na pohovor. Pohovor by mal byt uplne inak stavany a to ci mas dieta, alebo nemas, by nikoho nemalo zaujimat.

dadka1997
22. jan 2024

@mclissa tak potom som bola diskriminovana, lebo na zaklade toho, že mám deti, tak ma nevzali, a to som si ziadala kratky úväzok :/

mclissa
22. jan 2024

@dadka1997 ano zial bola si. Preto by sa toto nemali pytat a na zaklade toho ponukat pracu.

krisbar
22. jan 2024

@dadka1997 ako vies ze to bolo na zaklade toho ze mas dieta a nie na zaklade toho, ze mali kvalitnejsieho uchadzaca?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka1997
22. jan 2024

@krisbar lebo potom ako som jej povedala, ze mam deti, tak ona mi povedala, ze to bude problém, lebo byvaju matky s detmi na očr

krisbar
22. jan 2024

@dadka1997 tak potom je to cista diskriminacia a na reportovanie na prislusne urady.

lucia300581
23. jan 2024

@dadka1997 ja mám 3deti a robím v lidla a dokonca len ranné lebo poobede nema kto po deti ísť-škola, škôlka a úplne v pohode sú s tým 🤗