Letný tábor - animátorka

18. júl 2024

Budúci týždeň idem do tábora ako animátorka (deti prváci a štvrtáci ZŠ) a ide o to, že ešte koncom júna som dostala info od organizátora iba o programe aký bude a že cca do 16:00 bude tábor plus obed a odvtedy nič. Ja sa nehanbím opýtať ale nechcem vyzerať nejako blbo 😀 povedzme otravne, ale už potrebujem max. do piatku niečo viac vedieť o tábore aby som sa cez víkend mohla pripraviť. Len sa spýtať dochádzku čas cca od koľkej rána by bol tábor. Je to tak na poslednú chvíľu lebo organizátor bol na dovolenke tento týždeň čiže preto tak málo informácií

danyelia
18. júl 2024

Ja nerozumiem, ohľadom čoho chceš vlastne poradiť? 🤔

autor
18. júl 2024

@danyelia ospravedlňujem sa zabudla som otázku 😆 chcem vlastne poradiť či sa môžem opýtať otázky ohľadom tábora už zajtra

autor
18. júl 2024

@danyelia aby som sa cez víkend na tábor mohla pripraviť

really8
18. júl 2024

Ty sa pytas ci sa mozes opytat niekoho nieco uz zajtra?

danyelia
18. júl 2024

Tak podľa mňa sa tieto info kľudne opýtaj už zajtra, zavolaj, prípadne pošli email s dotazmi danej osobe...

lindous
18. júl 2024

Urcite áno, v pondelok tam potrebuješ ráno zrejme už byť, to je neskoro na to sa pýtať kedy 😅 a cez víkend ti odpovedať nemusia

autor
18. júl 2024

@really8 áno lebo minulý týždeň som nemohla lebo organizátor ktorým je náš sused odišiel na dovolenku a DNES sa z dovolenky vrátil

autor
18. júl 2024

@danyelia zajtra sa spýtam osobne

autor
18. júl 2024

@danyelia alebo mu napíšem správu... Uvidím

autor
18. júl 2024

@lindous neisto ešte koncom júna povedal, že medzi 8:00 a 9:00 začne ale potrebujem vedieť ktorý čas bude istý

klementinka58
18. júl 2024

Syn robi animatora uz druhy rok a oni sa mu den pred ozvali s pokymni prip ak to bol pobytovy v prvy den mali nastup skor ako deti a tam pokyny mali. Niektore tabory boli take ze vedenie im nachystalo vsetko hry, prigram aktivity tym padom memuseli nic vymyslat len robili co ttebalo. Malo taborov bolo talych ze mali temu a aktivity si vymyslali sami na skupinach

autor
18. júl 2024

@klementinka58 aktivity sú naplánované, budú traja dospelí organizátori a ja aj ako animátorka čiže budeme štyria . Ale opýtam sa zajtra osobne alebo napíšem správu. Uvidím ako lepšie

akab
18. júl 2024

Ak je to normálny turnusový tábor, nie denný, tak hlavný animátor by to mal mať prešpekulované. Aspoň ja som mala vždy všetko pripravené a v noci pred každým novým dňom som animátorov oboznámila s programom nasledujúceho dňa. Samozrejme suchá a mokrá verzia, náhradné plány keby niečo. Ak nemali skúsenosti, tak takto to bolo najlepšie, lebo som im to mohla dopodrobna vysvetliť. Tí čo neboli 1-krát a činnosti poznali, tak som len povedala, vytlačte prosím PIMAMUSAPO 80-krát a vy nakreslite kruh na živé človeče.
Vopred som vysvetľovala program len keď sme robili nejaký nábor v apríli, aby sme si dohodli tému... ale keby všetko vysvetľujem popredu, tak by to aj tak zabudli.
Držím palce, nech vám vyjde počasie. Dopredu si môžete pripraviť nejaké zaujímavé zoznamovačky.

autor
18. júl 2024

@akab je to denný tábor s dochádzkou... A počasie má byť pekné tak nech vydrží

autor
18. júl 2024

@akab a ja ako animátorka som mala mať nejaké papiere asi o tábore prehľad ako to funguje. Ale akosi zabudol poslať tak asi mu napíšem