Lekár a skúšobná doba

11. nov 2022

Ahojte, ako to je s lekarmi pocas skusobnej doby, mam narok na navstevu lekara? Vysli mi nejake zle hodnoty z krvi, som teraz mesiac v praci a mala by som ist na nejake vysetrenie. Uplne mam z toho stres, že skusobna doba. Ďakujem

pribinak
11. nov 2022

Normálne oslov nadriadeného a chod k lekárovi. Ak by mali problém s tým ze ideš k lekárovi tak to potom nie je ok a treba sa obzerať po novej práci

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. nov 2022

Ďakujem, skorej sa obavam, ze ked toto urobim, ze mi nepredlzia skusobku a vyhodia ma …. Ale tak zdravie je zdravie, co mam robit, len stres no

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spadnutaslivka
11. nov 2022

no ale ak by im normálna návšteva u lekára vadila už teraz, tak by im na 99% vadila aj potom a vedeli by ti to dať patrične vyžrať. preto ti tu píšu, že ak im to má vadiť, radšej kašli na takú robotu.

zobaka
11. nov 2022

vezmi si priepustku, tu hodinu vydrzia, vysvetli situaciu, ze nechces nic podcenit

natalienka12
12. nov 2022

Odbery krvi sa realizuju u kazdeho lekara len rano, moja doktorka ma napr. odbery uz od 6,00 hod. takze treba ist tak. A ked by sa nahodou nedalo, tak priepustka na 1 hodinu nesposobi, ze ta vyhodia. Ak by si ale zacala cerpat pravidelne celodenne priepustky, tak sa s tebou rozlucia.

autor
12. nov 2022

@natalienka12 ja uz odbery prave mam, ale nieco ni tam vyskocilo a preto by som teraz mala ist na konkretne vysetrenie

natalienka12
12. nov 2022

A v com je problem? Nemusis ist na cely den.

autor
13. nov 2022

@natalienka12 nemocnica, kde robia to vysetrenie je mimo mesta a s cestou nemam sancu to vybavit za hodinu dve

loginexistuje
13. nov 2022

a o ake vysetrenie ide? vacsinou su alternativy a da sa objednat na cas ak tak

mandzula
13. nov 2022

@autor od urciteho casu sa riadim tym, ze v praci som nahraditelna, v rodine nie a podla toho sa zariadujem.