Kúpa eshopu

6. nov 2022

Ženy, som na materskej ale proste mam pocit nenaplnenia co sa týka práce a zarábania aj keď manžel zarobí celkom fajn ajtak mne to chyba a samozrejme som rada s detičkami ale proste chcem sa realizovať... stále som premýšľala ako co no praca na doma u mňa veľmi nehrozí nakoľko neovládam také veci ktoré môžem robiť z domu ako napr prekladanie a podobne veci...
Napadlo ma kúpiť zabehnutý eshop (už mám niečo vyhladnute) ide o detsky tovar od cumlikov po kočíky a zariadenie do izieb plus veci pre mamičky. Netreba mať skladové priestory, nakupuje sa rovno od dodávateľa..
Otázka znie ze , išli by ste do niečoho a risknut to aj keď neviete či to pôjde skúsili by ste to ? Veľa ľudí ma nápady rozmysla ako sa realizovať ale nakoniec ich strach odloženie a preto sa pýtam.
Urxiteby som sa zaskolila ohľadom práce s eshopom reklamy a pod...
Ďakujem za odpoveď. 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
6. nov 2022

Ak by som riesila iba ako "zabavku" a teda prijem mame velmi, velmi krasny, urcite do niečoho špecifickeho, nie všeobecne stranky.

Napr. veci iba pre dvojicky / trojičky vratane kočíkov, specialnych modelov...

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikkon
6. nov 2022

Nie, nešla by som toho len tak. Najprv by som si urobila prieskum trhu, konkurencie, dodávateľov a vypracovala podnikateľský plán. Ale aj bez hlbšej analýzy viem, že trh v tomto segmente je veľmi presýtený a uplatniť sa je veľmi náročné. Dropshipping už dnes robí každý...

melanta
6. nov 2022

Zabehnutý? Ako zabehnutý? Aké má obraty a zisky? Aký je dôvod že súčasný majiteľ predáva zabehnutý eshop? Tipla by som si, že ten obrat nie je dobrý. Kto si objednáva z eshopu, ktorý tovar nemá na sklade a neposiela ho okamžite, ale kde musí čakať kým mu to objednajú od dodávateľa? K presýtenému trhu v tomto segmente sa vyjadrili už vyššie. To bude zrejme spolu s nie celkom dobrým ziskom kvôli tomu že nemajú sklad dôvod predaja.

salomuska
22. nov 2022

ked ta to laka, chod do toho! aj eshop, ktory momentalne nerobi ktoviake obraty, vies pozdvihnut. no a ked to nepojde, da sa opat predat. ja som takto mala eshop pocas materskej, a bolo to vyborne rozhodnutie - ziskala som kopu skusenosti, nestagnovala som pocas RD

luccija
22. nov 2022

Nie, dobry eshop sa nepredava