Ktorý z týchto outfitov si obliecť na pohovor?

28. mar 2023

Ahojte. Idem na pohovor na exportné oddelenie výrobnej firmy na administratívnu pozíciu. Mám 26 rokov, a po prečítaní článkov na internete si vlastne neviem čo obliecť. Moja prvá voľba boli červené šaty, potom som sa dočítala, že červená nie je vhodná na pohovor. Nechcem pôsobiť výstredne ale ani ako babka. Netuším aký dresscode a úroveň majú v tej firme. Čo by ste mi odporučili? Som riflový typ takže so mnou je to ťažšie 😂😂 ďakujem veľmi pekne

lauriik
28. mar 2023

Pacia sa mi cervene saty alebo bodkovane saty ☺️

jj298
28. mar 2023

Niektory z poslednych dvoch, cervena farba sa na pohovor neodporuca.

malinka158
28. mar 2023

Za mna to posledne 😊. Tie cervene saty ti seknu, ale na pohovor fakt nie

catherinah
28. mar 2023

Posledny je na pohovor ako stvoreny 🙂

pukina
28. mar 2023

aj za mna posledny

greta2017
28. mar 2023

Posledny urcite😊

selena_luna
28. mar 2023

Ruzovu bluzku, alebo modre saty. Bluzka je vzdy viac profi. Cierna krajkova aplikacia s vystrihom na chrbte absolutne nie. Cervene saty ani nevadia, odloz si ich do prace naneskor, nie na pohovor.

nnnuuunnn
28. mar 2023

Posledný

marcellka32
28. mar 2023

Na pohovor: Posledný outfit si daj 👍, červené si dáš potom do práce, bodkované tiež, to čierne tričko s výstrihom na chrbte by som si nikdy nedala do práce...

autor
28. mar 2023

Dobre teda žienky... Takže vyhráva posledný outfit 😁

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
28. mar 2023

Posledný

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivana11155
28. mar 2023

Na exportom oddelení vo vyr.firme možno budeš musieť vybehnúť s papiermi ku kamiónu, potvrdzovať papiere vodičom atď. čiže tie červené mi vyjdu ako najhoršia voľba aj keď v ich vyzeráš najlepšie. Asi č. 4. Proste zvolila by som taky "obyčajný" office outfit. Aj č. 2 ok až na ten holý chrbát.

wonder13
28. mar 2023

Sukňa z druhej fotky sa mi páči najviac, ale zvolila by som k nej biely /čierny rolák.
Alebo potom 3 a 4 sú fajn.

lienka.7
28. mar 2023

@autorka bodkovane saty so sakom. Tie cervene šaty a ta čipka nevhodne, k poslednému tiez sako ak tak.

autor
28. mar 2023

@ivana11155 no teraz chodím do práce v rifliach alebo iných športových nohaviciach takže určite pre bežný pracovný deň by som preferovala taký štýl. Ale na pohovor sa asi očakáva že by som mala prísť elegantnejšie oblečená, nech sa tam necítim úplne ako gadžo 😂😂😂

jankalukasova
28. mar 2023

Určite nie čierne pančuchy ❌. Posledný a telové pančuchy s lodičkami, prípadne čižmy s vyššou sárou.
Červená na pohovor nie a určite nie čipkovaný/odhalený chrbát❌ .

autor
28. mar 2023

@lienka.7 nemám asi sako ktoré by sa mi k tomu hodilo :( len to ružové z fotky a potom jedno svetlo mahuľové ktoré k tomu nejde.. a potom teplákové sivé čo je úplne odveci :(

osky
28. mar 2023

3.a 4. Obrazok su super.

2.obrazok-karo a cipka s holym chrbtom absolutne nejdu dokopy,na pohovor nie
1.obrazok-keby si si dala k cervenej telove puncochy,hned by posobili elegantnejsie.
Preco vsetci zvyraznuju cervenu ciernou?
Strasne agresivna,vyrazna kombinacia...

lienka.7
28. mar 2023

@autorka tak potom by som dala tie saty. Za mna bez saka ee. Plus ešte by som dala telové pancusky👍 zvyšok doladiť dobrou náladou a úsmevom 😁 drzim palce ✊👍

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domiklik
28. mar 2023

Posledný, i keď ja by som si obula čierne lodičky, tie krátke čižmy mi prídu ze ta optický skracujú, naopak lodičky by ta predĺžili, ale dobre... Červená na pohovor nie, čipka už vôbec.

titla
28. mar 2023

Za mna cislo 1 alebo 4, sako podla mna nie je nevyhnutne ale zvolila by som telove pancuchy a ine topanky - cizmy s vysokou sarou alebo lodicky.
Ale ak nemas nevadi, nerobis pohovor na top manazerku a nie kazda je modna maniacka. Dolezite je, ze neprides v rifliach a teniskach.

syslik81
28. mar 2023

saty su pekne hodia sa ti ale tak na leto a bez ciziem a pancuch ... za mna posledny outfit a ten druhy rovno zbala vyhod-vobec sa ti nehodi ani k postave

beata_k
28. mar 2023

3 a 4. 2 nie

autor
28. mar 2023

@domiklik a všetky ktoré hovoríte o lodičkách... Som na Orave a tu nám momentálne sneží :D tak neviem či lodičky by neboli také že som si poplietla ročné obdobie. K poslednému outfitu by som mala svetloružové lodičky na vysokom opätku.
Telové tenké silonky nie sú problém, aj keď znova som to brala že my tu ešte máme zimu tak nie je problém aj s hrubšími silonkami

lienka.7
28. mar 2023

@autorka jasne 😁 a prečo teda nejdeš do nohavíc, ked je zima? To by aj tie čižmy potom boli ok.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamudra123
28. mar 2023

ahoj, to posledné je najlepšie podla mňa .držím palce na pohovore.