Kto zarába mesačne v čistom cca 550 eur?

katkamarcinova
8. jún 2023

Dobrý deň je tu prosim niekto kto zaraba mesačne v čistom cca 550 eur či to len mne v práci nevedia dat viac :(

hruskalu
8. jún 2023

.

mikitilik29
8. jún 2023

@katkamarcinova v súkromnej sfére je to ťažko s platmi. Ale minimálna mzda už je viac ako 550🤷

gejb
8. jún 2023

@katkamarcinova hľadaj si inú prácu, toto je úroveň minimálnej mzdy ktorá je zo zákona. Už menej ti dat nemôže...

pribinak
8. jún 2023

@katkamarcinova Hm, minimálna mzda je 700 eur brutto, čistá minimálna mzda je cca 560 eur, ak teda nemáš žiadne zrážky ako napr exekucie

Čiže ak zarabas len 500 eur, niekde je chyba. Odporúčam zmeniť prácu a rozhodne si zvýšiť kvalifikáciu

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
colsami
8. jún 2023

@katkamarcinova a robis normalny 40hodinovy tyzden? Alebo mas pol uvazku, skrateny a pod...

simca06022011
8. jún 2023

zalezi aku mas pracu, aku poziciu, pozri si nieco aj o stupnoch narocnosti prace. Toto je uplna minimalna mzda, cloveka bez kvalifikacie na uplne jednoduchej pozicii... bez akychkolvek priplatkov.
Pripadne pouzi kalkulacky mzdove na internete na porovnanie. Inzeraty s rovnakou poziciou atd

ivuska027
8. jún 2023

A čo robíš konkretne?

spadnutaslivka
8. jún 2023

stačí, že zrazia stravné... je mi ľúto, ale minimálka je minimálka a je žalostne veľa ľudí, ktorí majú len toľko

babulkomale
8. jún 2023

@katkamarcinova ale este 500 mas bez papiera dufam, ako to radi pani podnikatelia robia, aby na Audinku bolo 🤮

barbora19911
8. jún 2023

@katkamarcinova aj opatrovateľky v DSS 8 hodín a majú 517 eur

zobaka
8. jún 2023

predpokladám, že máš nejakú nekvalifikovanu prácu niekde na východe, určite je kopec takých ľudí ako ty, ja síce mám viac, ale zaslúžila by som si ešte viac, ale v tejto diere je to tazko