Kto pracuje v DM drogérii?

mia611
19. jún 2023

Ahojte, chcem sa opýtať tých ktorý pracujú v DM drogérii, že aké vstupné prehliadky ste museli mať aby ste tam mohli robiť??

domkakvet
19. jún 2023

@mia611 za taku mzdu by som tam pracovat nesla.

mia611
autor
19. jún 2023

@domkakvet ja sa pýtam na prehliadky, nie na mzdu 🙂

bluemoon24
19. jún 2023

@mia611 obyc vstupni prohlidka u vseobecneho lekare, nebrala mi ani krev.

rachel36a
19. jún 2023

@domkakvet ja mam kamosku v DM a bola som prekvapena ako dobre na predavacku zaraba...matersku mala cez 800€.... Teraz robi na 20 hodinovy uväzok a ma 500€ v cistom...mne ta mzda nepride mala...plny uvazok mala cca 900€ v cistom

wewuliatko174
19. jún 2023

@rachel36a slušna mzda,ale normálne v obchode nie nasklade,či?môžem vedieť ktory kraj???

domkakvet
19. jún 2023

@rachel36a tak potom mozno ako kde, lebo ja viem o niecom inom, alebo mozno potom casom je tam taka mzda, takto by to bolo fajn.

rachel36a
19. jún 2023

@wewuliatko174 normalne v obchode, na predajni, okr. Martin

rachel36a
19. jún 2023

@domkakvet v Martine

gabika0825
21. jún 2023

@rachel36a Tak 900€ ako predavačka určite mat nemohla. Moja dobrá kamarátka tam pracovala ako zástupkyňa veducej kde sú ešte aj príplatky a 900€ nemala ani omylom. A v BA pritom. Čiže tvoja kamka sa len potrebovala pochváliť tým čo nie je pravda.

rachel36a
21. jún 2023

@gabika0825 nepotrebovala sa pochvalit...taky plat ma, teda mala...lebo teraz je na skratenom , tak ma len cca 500....videla som jej vyplatne pasky....aj vysku schvalenej materskej...mzdy maju podla obratu na predajni...

mima1608
21. jún 2023

DMka dáva aj prémie za obraty. Takže pokiaľ predajňa dobre zarába, tak tých 900 je reálnych.

katarina97
20. máj 2024

@gabika0825 ja som pracovala ako zastupkyna veducej a zarabala som cez 1100 v BA, takze je to mozne 😊 matersku som mala perfektnu a nastup do prace pocas RD je z ich strany maximalne prisposobivy, ak je skvely kolektiv, je to aj skvela praca

kvetinka_2
15. aug 2024

@katarina97 ja som tam pracovala, a teda poviem Vám, nie je to taká prechádzka ružovou záhradou, ako si mnohé myslia. Celý deň sa tam nezastavíš, dosloba lietaš medzi tovarom, kasou a zákazníkmi. Keď ti príde 13 paliet tovaru, si musíš dávať iného majzla, aby si to stihla. Keď to nestíhaš, dostaneš zjeba od vedúcej alebo zástupkyne (ktorá podľa mňa na to nieje kompetentná). Viem, o čom hovorím, hovorí zo mňa skúsenosť. Marketing? To je iná pesnička. Väčšinou sú na zmene 3 ( podľa zamestnancov, obratu, sily filiálky), a keď sa striedate na kase, sú na ploche ako, keby iba dve. A to pri flumturácií toľkých zákazníkov, jednoducho nemáš šancu stihnúť. Neviem na akej filiálke ste pracovali vy, no u nás to prechádzka ružovým sadom, ako všetci rozprávajú o práci v dm, rozhodne nebola.😆🤷A plat podľa mňa, vôbec nie je adekvátny, k vzhľadom k tej práci, čo sa tam všetko za JEDEN deň musí urobiť. A tovar? Nemôžeš si nechať na ďalší den, keď ti príde tovar aj ďalší deň (celý týždeň) 💁

patriciakm
15. aug 2024

@kvetinka_2 súhlasím, mám takú istú skúsenosť ako ty. A ten plat je veru na zaplakanie.

katarina97
15. aug 2024

@kvetinka_2 ono samozrejme to vsetko zavisi od Veducej, ak nenastavi rozpis tak aby ste neboli zrobene a nelietali ako slapky po predajni tak sa to da v pohode stihat, musi vediet rozlozit kedy ma chodit tovar, kolko, jeho mnozstvo, to vsetko je na VF, ak ste tam takto lietali tak to bola jej chyba.. ale ano suhlasim samozrjeme boli dni kedy som si na konci smeny aj nohavicky na vecku prezliekala 😂😂 a ano je to narocne, lebo je xy veci na ktore musis pocas dna mysliet a pokial vam VF neni oporou ale skor naopak tak si viem predstavit to peklo na predajni a v sklade. Ja sama by som asi velmi tu pracu neodporucala, no nebola zas najhorsia, ale zmenila som ju 😂😂 nieco mi do zivota dala, ale ako hovoris, zdierat sa na ukor firmy urcite nebudem, lebo ja ako zastupkyna som mala jedine priplatky za zastup a tie nie vzdy boli idealne na to, kolko zodpovednosti mi padlo na plecia ako nahle Vf nebola v praci.