Kto je dlhšie registrovaný na stránke Marketagent?

5. okt 2022

Ahojte, určite sa tu nájde niekto kto je dlhšie registrovaný na stránke Marketagent. Chcela by som sa opýtať či je toto bežné. Registrovala som sa len minulý mesiac a za nie celý som získala okolo 900 bodov co je super v porovnaní a inými stránkami. Mám aj aplikáciu, kde som vypĺňala aj miniankety a zvyšovala svoj "status" aby som mala lepšie dotazníky. Ale po úvodnom ošiali zrazu žiadne dotazníky nechodia, ak aj tak pre ne nie som vhodná a miniankety uz tiez ziadne niesu zrazu cize ani nemôžem veľmi zvýšiť poziciu. To je tak bežné u nich ze prvý mesiac cloveka nalákajú a potom už nič ? Ďakujem

hilda08
5. okt 2022

Ano ja som to skusala asi pred 6 rokmi a tiez po čase chodili tak mozno raz za tyzden aj z toho pre vela som nebola vhodná

eli_meli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. okt 2022

@hilda08 Tak to je škoda teda, že sa to potom takto pokazí..presne zrazu skoro pre žiadny nie som vhodná a na začiatku boli aj dva dotazníky za deň 🤷

autor
5. okt 2022

@eli_meli Dakujem pekne, tam som tiez. Na základe recenzií som sa práve na tieto dva registrovala, ale teda Slov. panel má toho oveľa menej, alebo aspoň v mojom prípade je to dosť bieda zatiaľ.