Kozmetičky, aké boli vaše začiatky?

8. okt 2022

Ahojko dievčatá🙂
Snáď, možno sa tu nájdu niektoré ktoré ste kozmeticky , a pod. Mojim snom bolo robiť kozmeticku( ošetrenie pleti, mihalnice a obočie ) nikdy som sa k tomu nedostala a pracovala som v úplne inom odvetví ( v tom v ktorom mam vyucenie) ... plánujem si spraviť kurz kozmeticky a taktiež kurzy na mihalnice laminaciu obočia a pod. Všetko postupne .
Mňa by zaujímalo zienky ktoré a tým pracujete ako ste začínali, aké boli vaše začiatky najskôr ste aponukli služby známym priateľom atď a potom širokej verejnosti?
Lebo každý musí niekde začať a je mi jasné že to nebude ľahké hneď nebudem mat klientelu a tak preto sa pýtam ci ste sa časom niekde teda pohli alebo je tu niekto aj taky co to vzdal
Ďakujem krásne za názory

martul
8. okt 2022

Nemám praktickú skúsenosť, ale ja by som si všetko fotila a dávala na FB, Instagram, nech ľudia vidia tvoju prácu....

patrisaa
8. okt 2022

Ahoj, robím kozmetiku a nechty. Mám za sebou veľmi veľa školení ale chce to veľa praxe pokiaľ si niečo svoje otvoríš. Idealne na začiatok pracovať pre nejaký salón a veľa sa tam naučiť. Tiež som to tak mala.😊