Konzultant O2

23. aug 2021

Máte skúsenosť s touto prácou alebo napríklad Telekom/Orange?
Je to vlastne o tom že budem sedieť v predajni a riešiť zákazníkov ktorý tam prídu + im ponúkať iné možnosti ?
A dá sa aj kariérne rásť?

dominikac321
23. aug 2021

ano je to o tom, karierny rast je obmedzeny aspon o O2 co viem

libertine
23. aug 2021

v o2 sa da karierne rast, dost ludi sa z predajne dostalo do centraly. v predajni je to ale o tom, ako vravis, riesis poziadavky zakaznikov, predavas, ponukas. hodnotenie dost zavisi od predajov. sikovni dokazu pekne zarobit.

surama
23. aug 2021

Je to podobne, ako praca v banke. Musis plnit plany, predavat mobily, pausaly...Mas presny scenar, podla ktoreho ponukas produkty a musis sa ho drzat, lebo casto chodia mystery. Ked maju v dany mesiac sutaz o najviac predanych napr. Xiaomi mobilov, tak budes kazdemu nukat Xiaomi, lebo za to mozes mat odmenu. Mas zakladnu zlozku platu + variabilnu podla vykonu. Po vyske ma tam zobrali, ale na pohovore povedali nieco a realita bola ina. Mala som ist na TPP, zrazu, ze na zaciatok dohoda...po tyzdni odo mna chceli, aby som uz vsetko vedela, co bol nenormalny stos dokumentov a bolo nerealne sa to naucit, kedze som mala robit 8micky, zrazu z toho boli 12ky. Koncila som o 9tej vecer, natlacili mi asi 150stran na ucenie a na druhy den som zacinala o 9tej rano a chceli, aby som vsetko vedela..nenormalna buzeracia, nevrazivost medzi kolegami, podrazy od veducej prevadzky....po dvoch tyzdnoch som sa im na to vykaslala. Za mesiac aj 3-4 ludia dali vypoved 😃 Ale bol to rok tusim 2015, mozno sa uz posunuli odvtedy a znormalizovali.

autor
23. aug 2021

@surama uf no 12ky si nemôžem dovoliť pri malom dieťati
Veď toho sa bojím že nasľubujú a potom zrazu nič z toho nieje reálne🙈

dominikac321
23. aug 2021

urcite pojde o 12tky a ak 8micky tak zopar a take ze od 11 do 19 alebo od 12 do 20...

autor
23. aug 2021

Tak mohli by sa vyjadrit viacerí že aké mali podmienky

saraju12
24. aug 2021

Bola som na pohovore v O2, 12tky bolo prvé čo ma upozornili, ďalej či viem zvládať stres a akým spôsobom? Či chodím fajčiť, či to potrebujem rozchodiť alebo si dať čokoládu? Plat nebol zlý...

autor
24. aug 2021

@saraju12 uf no tie 12tky neprichádzajú do úvahy
Ďakujem

saraju12
24. aug 2021

Nehadz flintu do zita, uvidíš či by sa možno nedali aj 8ky....za rozhovor nič nedas

autor
24. aug 2021

@saraju12 samozrejme že skúsim ale moc veľké očakávania od toho nemám
Škoda že nedávajú aj len polovičný 😐

dominikac321
24. aug 2021

nebudem ti klamat 8micky sa nedaju lebo to by chcel kazdy, aj na polovicnom by si musela robit poobedne smeny...

autor
24. aug 2021

@dominikac321 poobedne na polovičný by mi nevadilo
Ale 12tky nie.