Koľko zarobí predavačka?

lubka1992
1. dec 2013

ahojte chcem sa spitat kolko asi tak zaroby predavacka. za odpovede dakujem

saska88
1. dec 2013

cca 330 eur. Podľa mňa na 100percent nie viac 😒

stanulienkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
1. dec 2013

presne 330 eur, v robote víkendy sviatky stále a za pár šupov a ešte sa celý deň handrkovať s ľudmi. Nedocenená robota

povuma
1. dec 2013

taká, čo vie pravopis možno aj 400€ v hrubom 😎 ....záleží samozrejme od toho, v akom obchode 😉

veronique_1
1. dec 2013

Myslim, ze zavisi od kraja, ine platy v BA, ine v oblasti, kde je vysoka nezamestnanost.

lucka1987
1. dec 2013

predavacka coho ? aut, nabytku, potravin, drogerie , oblecenia,.. predavacka kde ? v modnom butiku, v hypermakete, v dedinskom zelovoci ......
to su prve kriteria.. pretoze takto ti mozem napisat.. predavacka zarobi od minimalnej mzdy po mozno aj 1000 € ... fakt zalezi kde
a tiez pozor na pravopis.. teda ak si cudzinka sa ospravedlnujem.
@saska88 .. na 100% ti viem povedat, ze predavacka aj v potravinach dokaze zarobit 450 € + stravne listky bez problemov a to nehovorim o hlavnom meste...
nehovoriac o predavackach v masiarstvach, kde su platy este kusok vyssie... viem o com pisem, lebo som si tam nieco odrobila 😉

lenka2902
1. dec 2013

známám prodávala u Deichmanna- měla 250€ v čistým plus provize z prodeje, a k tomu po nějakým čase osobní ohodnocení, takže se to každý měsíc měnilo, ale víc jak 400€ neměla.

veverina
1. dec 2013

Ja som predavala 10 rokov dozadu v Ba v jednom nakupnom centre a plat bol 14-16 tisic v CISTOM + stravne listky,pisem v sk,kedze este euro nebolo...zalezi do akej predajne sa clovek dostane a aj od sikovnosti 😉

katka1981
1. dec 2013

Baby, ale ona sa nepytala na plat ucitelky slovenskeho jazyka. Je snad napisane v pravidlach MK, ze kto nevie pravopis, nech sem nepise? Su aj lepsie temy, kde si mozete ulavit.

tammy22
1. dec 2013

osobná skúsenosť z predajne jednej známej módnej značky - 12-hod. smeny, práca v sobotu aj nedeľu a ledva 400 € čistého + stravné lístky 🙂

nelyss
1. dec 2013

V lidli sotva 300- 350 eur ziadne sviatky,nadcasy kazdy den,volny vikend raz za pol roka...

nice202
1. dec 2013

no ono zalezi ci je to butik, supermarket, potraviny, masiarstvo, drogeria....atd... ale viac ako 500 nepocitaj

miss_shy
1. dec 2013

12hod.zmeny, raz do mesiaca volny vikend, a 35hod. uvazok, 330Eur v cistom + stravne listky...

komarnanka
1. dec 2013

ahojte kocky odrobila som v Lidli 4roky zacinala som na 270eur v cistom a skoncila na 480eur v cistom..volno v pohode dva dni v tyzdni vzdy ine,a samozrejme stravne listky 3eurove, ale ani za tie peniaze ta namaha nestala...

kirsi
1. dec 2013

2 vikendy v mesiaci volne, 37 hod. uvazok v hypermarkete 400€ v cistom plus stravne listky.

maria1989
1. dec 2013

to tú otrasné platy 😒

bbarboraa
1. dec 2013

pre pana jana.... a ste trapne s tym pravopisom... omg ale total.... ja neviem co stym stale otravujete cloveka...
dobre tak sa sekla nie kazdy vie pravospis, nie kazdy vie mocnicny, a cudzi jazyk a co ako teraz... radsej predavacku co nevie pravopis ale co je mila , ochotna a vie spocitat...

chichua
2. dec 2013

ja mam VS a robim predavacku, 12 hodinnove zmeny, firma s dobrym menom a velmi prosperujuca = plat v cistom po odpocitani stravynch listkov 300-330 eur mesacne. Zdieraci su to, ale mozem byt vobec rada, ze mam pracu...Svokra robi pomocnu kucharku v malom meste s rovnakou mzdou ako ja 🙂

sashha
2. dec 2013

Mamča robí v jednom nemenovanom reťazci už úctyhodných vyše 30 rokov ....odkedy sú euráče, nikdy to viac ako 330 nebolo..stravné lístky nemajú..

barcelona94901
2. dec 2013

v Nr ,zarobí tak isto ako žena v závode,za linkou,.minimálna mzda a stravné lístky
akurát teda pokiaľ nerobí vo večierke,či vačšom reťazci ,tak nemá nočné ,narozdiel od žien vo fabrikách
,no ťahaju tu 12nástky ,aj sviatky ,nepoznám žiadnu čo by zarobila viac ako 350,-€ a je jedno pre aku "značku" reťazec robia
niektoré maju zľavu na tovar ,v takých mlynoch napríklad ,ale tam maminy krátko vydržia ,skor mladé ,bezdetné kočky ,pretože makať od napríklad deviatej,do deviatej večera ,víkendy a pri deťoch..ktoré ti ochoreju a nemá ťa kto zaskočiť..tam sa to strieda ako ponožky..bieda ako na celom Slovensku..

simisi
2. dec 2013

robila som v knihkupectve....hruba mzda 350e

jozkin
4. dec 2013

malo kedy tu reagujem,ale toto mi neda,manzelka bola na materskej dostala 196e,nastupila do roboty----nie do prace,----------------------pre jeden market,robi 10-11 hod smeny ,sviatok,piatok,plat455e-----120e benzin.60 strava,asi bolo lepsie ked bola doma,nepiste tu nezmysli o pravopise a o usmievani sa predavaciek ,kazda vas ma na ha ku, ako vy ich,je mi luto ze sa tu neda viac krat reagovat lebo tu budu reagovat iba100%optimisti

blackcat8885
4. dec 2013

ja som mala na zmluve 350e a vyplatu od 370-max 450e a robila som 12ky kratky dlhý tyždeň 😒

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadymima
5. feb 2014

Ja som robila predavacku v jednom NC v BA, plat v hrubom 550 E + osobne ohodnotenie.
V cistom som mala niekedy 430 niekedy aj 570.
Ale v praci 8 hodin na nohach, sviatok, piatok, vikend je to jedno. Kolko x bolo potrebne robit nadcasy, a nehovorim o tom, ked som si cez tyzden potrebovala nieco vybavit, tak jedine zobrat dovolenku (aj to iba vtedy ak sa nasla mila kolegyna co by ma zastupila).
Zamestnavatel sa o nic nestaral. A nie ze by som bola tupa ako tago. Denna komunikacia v AJ ci uz so sefkou alebo s majitelmi, milion uloh nad ramec, a este byt mila a usmiata k vecne ufrflanym zakaznikom, ktorym sa nikdy nic nepaci a su so vsetkym vecne nespokojni.
Tot moja skusenost.

tinusicka
14. mar 2017

Mna osobne by zaujímala výplata/mzda v obchode CCC. Nemá niektorá z Vás skusenosti? Dakujem 🙂

andra77
14. mar 2017

@tinusicka viem že v Pepcu predavačka 440eur v hrubom....v ccc to bude podobne...jedna sa o poľský biznis...

tinusicka
15. mar 2017

@andra77 dakujem krásne za odpoved. No neviem :( mám íst na pohovor a v telefonickom rozhovore mi povedali, že je to super platená robota.

andra77
21. mar 2017

@tinusicka ako si dopadla na pohovore?

iwa85
11. feb 2018

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti aj so zamestnavatelom sconto nabytok? Mne na pohovore ponukli fix 700€ v hrubom + odmeny z predaja. Najprv vsak musim absolvovat skolenia. Chcem sa spytat na realnu mzdu a aj na to, ci vobec dostanem nejaku vyplatu ked sa budem "zaucat" zatial som zmluvu nepodpisala. Velmi by mi pomohlo keby mi niekto odpovedal na moje otazky , aby som vedela ci sa mi vobec oplati koli takej praci vstat rano z postele. Ponukli mi pracu predajcu a poradcu nabytku. Dakujem 🙂