Koľko otázok je v teste na skúške odbornej spôsobilosti?

katka22a11
7. jan 2017

Ahojte,neviete náhodou koľko je otázok v teste na skúške odbornej spôsobilosti (práca v kuchyni) ?

brucewillis08
17. feb 2017

Ahoj aj ja som to hľadala ale nenašla som a navyše mi kamarátka hovorila, že si budem musieť dať spraviť nejaké školenie HACCP či čo? http://www.profideratizacia.sk/haccp/

katka22a11
autor
17. feb 2017

Ahoj,tak bolo ich 45 a už som to aj absolvovala...Stojí to 50 eur...

liaka
28. feb 2017

@katka22a11 ako prebieha ustna skuska? Kolko otazok tam davaju? A chcem sa este opytat, ci sa da zamestnat len ako pokladnicka napriklad v tescu bez skoly a potravinarskeho minima. Diky

elise
28. feb 2017

Robila som tie skolenia 40 otazok ale uplne v pohode zvladnutelne, skusku robi regionalny urad verejneho zdravotnictva na zaklade prihlasky, zvacsa to plati zamestnavatel. Nemusi sa robit skuska ak mas skolu zameranu na vyzivu ludi, praca s potravinami, predavacka aletu pozor iba potravinovy tovar ina predavacka nie., polnohospodarska skola odbor pestovatelstvo, vyziva, mlieko. A vysoka skola stredna skola zameranz na asistenta vyzivy.

liaka
28. feb 2017

@elise dakujem za odpoved. Ja rozumiem skolam, pre ktore nie je povinnost mat minimum. Preto sa pytam ci bez tych skol a minima moze niekto robit cisto len pokladnicku.

elise
28. feb 2017

@liaka ak v potravinach tak ken s osvedcenim inde to nie je nutne

liaka
28. feb 2017

@elise aha. Ja sa pytam pre kamaratku. Chcela ist robit do tesca ako pokladnicka, ale nema minimum ani sku na to urcenu. Pisomnych skusok sa ani tak neboji, ale ma strach z ustnych. Tam kolko otazok polozia?

liaka
28. feb 2017

@elise ani skolu urcenu , pise mi mobil sprostosti

elise
28. feb 2017

@liaka nemusia byt ustne to len ako dodatok ak by bol problem vtestoch

elise
28. feb 2017

@liaka povedz kamoske ak ju prijmu a daju zmluvu za pokladnicku je povinnost zamestnavstela dat spravit skokenie cize aj zaplatit potom aj skusky.

liaka
28. feb 2017

@elise aha, takze ak urobi test napr. na plny pocet tak ustne uz absolvovat nemusi? Vy ste robili aj ustne?

elise
28. feb 2017

@liaka nie ano ked som organizovala inym u nas vofirme. Nemusi mat stresy sraci si prestudocat vyhlasku a odpkvede su abc

elise
28. feb 2017

nie, a ano ked som organizovala inym u nas vo firme. Nemusi mat stresy staci si prestudovat vyhlasku a odpovede su abc
@liaka
Pisemz tabletu

ivana5588
19. feb 2020

Ak este niekto potrebuje info tak tie skusky nie su tazke ale treba vediet zaklady aj tu na webe je dost toho popisaneho tak vela otazok je aj aj odtial: https://www.haccpoint.sk/

tatiankaps
Autor odpoveď zmazal
Zobraz