Kolegyne si robia zo mňa srandu, lebo cvičím

24. mar 2021

Kolegyne si zo mna robia srandu lebo cvicim. Majú hlúpe poznámky a ja neviem ako na ne reagovať. Keď ma aj zákazníci pochvália tak slušne podakujem, inak nehovorím nikomu o tom že cvicim a tak. Poraďte mi prosím, ako na to reagovať.

elizabet173
24. mar 2021

nijako, usmej sa a nereaguj, rozumný chápe, prečo cvičíš, blbcovi je zbytočné niečo vysvetľovať

littlebubble
24. mar 2021

Smejú sa väčšinou tie ktoré vyzerajú ako jaternice a majú milión výhovoriek prečo nemôžu schudnúť.Výsmech je väčšinou skrytá závisť.

zuzikak
24. mar 2021

a preco cvicis ? Sama vies preco si sa takto rozhodla. Chces sa citit dobre a zdravo. Ze si robia poznamky ? Ignoruj to a drz sa svojho. Oni ti zdravotku neplatia a nepreplacaju ti ani ten sport, tak to nie je ich vec. Ked by si zacala reagovat, zacnu mat otvorene posmesky. Nauc sa zit svoj zivot a ignorovat ich. Ty nezijes ich, oni neziju tvoj.

pbra40
24. mar 2021

Keby sa kazdy staral sam o seba, bolo by o vsetkych postarane 🙂

lindous
24. mar 2021

Prizvi ich nech idú cvičiť s tebou, že im poradíš ako na to, lebo by sa im zišlo 😂😂 ale nie, teraz vážne, vôbec si to neber k srdcu, je super že cvičíš a asi dobre, keď ťa aj zákazníci pochvália 😊 mala by si mať zo seba dobrý pocit, lebo robíš niečo pre seba a svoje zdravie a úplne ignorovať hlúpe poznámky...

gr3tch3n
24. mar 2021

Jedným uchom dnu a druhým von. Akože to kde sme keď si niekto uťahuje z toho, že robíš niečo dobré pre seba a svoje zdravie 🤦🏻‍♀️ Asi závidia, že ony sú lenivé lemry.

aurorastone
24. mar 2021

presne, nijako, kašli na ne, trapky, a na seba môžeš byť hrdá, že si sa dala na cvičenie 😊

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskaradko
24. mar 2021

Lebo zavidia,ze ty dokazes nieco o com oni len snivaju,lebo su lenive...drz sa svojho a bud na seba hrda😉

karhu
24. mar 2021

jaaaj ved troska asertivity🙂
..mozes/nemusis im odpovedat (niekedy staci pomysliet si a hned je clovek pokojnejsi):

- ja chcem vladat do schodov, nie ako vy/ty
- cvicim aby ma aj vo vasom/v tvojom veku este niekto chcel...
- nechcem aby mi z kazdej strany vysel kus sadla ako tebe/vam
- daj/te si radsej kolacik/cigaretku a mna nechaj tak..
- ja sa zadycham pri cviceni, vy/ty i pri rannom vstavani
- cvicim lebo nechcem skoncit ako vy/ty
- ledva sa zohnes zaviazat si snurky a ty mi ides nieco vraviet?

mali by ti dat pokoj..ak nie, mam aj tazsi kaliber😈

alvaluka
24. mar 2021

Preco ta trapia ich poznamky? Cvicis, lebo ta to asi chytilo a bavi ta to. Vies si najst cas popri praci, mozno rodine na cvicenie a urcite ti to pomaha.

Neviem ake typ poznamok a srandiciek davaju tvoje kolegyne, ale ak ony cvicis iba jazyk tak sa ohrad slusne alebo ich ignoruj.

Ved je super, ze cvicis!

janickacrazy
24. mar 2021

Majú blbé poznámky, lebo ti závidia, že máš peknú postavu a oni nie. Chceli by aj ony cvičiť, ale nechce sa im meniť zaužívaný spôsob života. Kašli na ne a vymyslí si nejakú vtipnú odpoveď, napr. v zdravom tele zdravý duch alebo komu sa neleni, tomu sa zelení.

zooeynka
24. mar 2021

Este im povedz ze po cviceni mas super sex, nech si robia srandu aj z toho

vilma7
24. mar 2021

A kolegyne sú na hlavu, alebo? Ale asi si iná ako oni a nedokážu to prekusnúť.

A ako na ne? No záleží aké poznámky majú. A na tie adekvátne odpovedať.

savanna
24. mar 2021

To je len slepa zavist :D. Chceli by aj oni nieco so sebou spravit, ale nejde im to. Je viacero moznosti, bud ich ignorovat a dufat, ze ich to prejde, obratit to na srandu, ano, cvicim, chcem byt kulturistka alebo nieco podobne, alebo povedat im na rovinu, ze uz staci srandiciek, pripadne zmenit rychlo temu rozhovoru. Asi by som nesla do otvorenych protiutokov, predsa len je to v praci a taketo veci vedia skaredo vypalit, musis sa s nimi, zial, vidat kazdy den.

dollyzv
24. mar 2021

Mňa by zaujímalo ako sa dá robiť sranda z človeka ktorý cvičí? 🤔

janickacrazy
24. mar 2021

@dollyzv normálne, ako aj z iných vecí, nevhodné poznámky, rypave

euka210
24. mar 2021

"Ako zavidis, ci co?! Ked chces, pod cvicit so mnou a ked nie, tak bud ticho." ...zavidia ze mas vytrvalost...ja ju bohuzial tiez nemam

unicornlady
25. mar 2021

ja by som ani nie útočila spätne na nich, ale skôr vyzdvihla to, že cvičíš a si s tým spokojná (lebo mi príde zvláštne, že sa ťa to dotýka, že poukazujú na niečo, čo je dobré, prospešné..)

možno niečo v zmysle, že "hej, cvičím a hneď sa lepšie cítim/ vidím, že mi to viac pristane (napr. oblečenie)/ už sa teším na leto a nosenie sukien / a som so sebou spokojnejšia/ toľko obdivných mužských pohľadov, čo dostávam/ a teraz musím tých chlapov až odháňať"...