Kolegyňa mi podráža nohy, ako by ste reagovali vy ?

danielka1810
16. jan 2020

Ahojte, ako by ste reagovali na kolegyňu, ktorá sa hrala na kamarátku a teraz mi podráža nohy. Prišla na môj zástup, sama som ju šéfovi doporučila, ved šak kamarátka... Po materskej ma však šéf dal robiť niečo iné a ju nechal na mojom mieste. Náplň práce je cca rovnaká. Nejaké veci sa mi však nepáčili, povedala som ich šéfovi, a on mal s nami rozhovor, nech si prácu teda rovnako delíme... atď. Ona však na mňa vyskočila a pred šéfom ma úplne zosmiesnila... Teraz začala robiť všetku moju robotu, zákazníkov obvolala, nech všetko posielajú jej, čiže ja akože nemám teraz co robiť. Ako by ste na toto reagovali?Nechcem zas ísť za šéfom a sťažovať sa. Š nou odvtedy nekomunikuje, len ohľadom práce...

piece
16. jan 2020

Hmmm kamoška sa teda pekne vyfarbila. Sorry, ale podľa mňa sa ťa snaží vyšachovať. Nop nič ja byť na tvojom mieste si proste svojich klientov chránim a keď tak si ich proste obvolaj, že si späť a nech ostanú u teba. Jej by som to proste vytmavila, nech vie, že sa len tak nedáš

zuzkamargit
16. jan 2020

nechápem, si mala pocit, že robí menej a teraz máš pocit, že robí veľa? Či ako?

ukulela
16. jan 2020

@danielka1810 zamestnavatel je povinny ta dat na rovnake miesto po materskej - teda ti miesto drzi toho cca pol roka. potom - po rodicovskej - ti uz moze ponuknut ine miesto, nie povodne. takze nikto nic neporusil, s tym si mohla a mala pocitat. robila si to iste (pises to tak) - neviem, aky bol dovod prveho sporu pred sefom ... tam si to mozno prehnala, resp bola urazena z toho, ze si sa nevratila podla svojich predstav.
co sa tyka aktualnej situacie - ked v praco sa nesprava fer - to by som so sefom riesila. ak je to tak, ze ti cielene skodi v praci, odobera zakaznikov, tak to sefovi treba oznamit.

ivkazba
16. jan 2020

Po materskej alebo rodičovskej? Ak ťa zastupovala 3 roky na RD, tak je viac menej logické, že si nechal na tej pozícii ju. Ona je vo šfungu, ty si z práce vypadla. Právne ti nikto neuškodil. Ak ti cielene škodí, treba to riešiť so šéfom, ale treba riešiť konkrétne situácie, nie všeobecné halo. To, že obvoláva zákazníkov, je OK, ak sa o nich starala počas tvojej RD, v tom nerobí nič nekalé. Žiaľ, z toho čo píšeš, nie je zrejmé, že by si bola v nepráve. Morálne hladisko kamarátky je iná vec, hoci otázne či je to ozaj kamarátka alebo známa, v tom je rozdiel podstatný.

danielka1810
autor
16. jan 2020

@piece veď aj mne to príde, že sa ma potrebuje zbaviť...

danielka1810
autor
16. jan 2020

@zuzkamargit Nie, nemala som pocit, že robí málo... Skôr to bolo o tom, že ja som robila robotu, ktorá ona akože pre zdravotné dôvody robiť odmietla...

deti95060810
16. jan 2020

asi by som sa nato všetko vykašľala....nech sa kámoška zadrhne s robotou a so šéfom...
a dovi - dopo.

danielka1810
autor
16. jan 2020

@deti95060810 tiež mam taky pocit, človeku to nestojí za tie nervy a robiť s niekým, kto ide aj cez mŕtvoly... Zle sa robí v takom kolektíve...