Klientský poradca Uniqa

16. feb 2023

ahojte, robila niektorá z vás v uniqa ? je to konkrétne práca klientsky poradca s postupom na manažéra takže dá sa tam aj kariérne rásť, ale chcela by som počuť konkrétny názor kto tam už robí alebo robil

markaterka
16. feb 2023

Jaj tieto ich omáčky o kariérnom postupe, budeš rada ak zarobíš na slanú vodu.

ankare
16. feb 2023

Podľa mňa pôjde o nahovaranie ľudí na poistky.

autor
16. feb 2023

@markaterka
@ankare robili ste tam ?

markaterka
16. feb 2023

Nie, ale vidím každodenné ich pracovné ponuky. A viem sa dovtipit o čo ide. Uzatváranie poistných zmlúv. Len oni to tak pekne zaobalia do inzerátu. Akoby išlo o prácu snov.

autor
16. feb 2023

@markaterka no ja to vidím prvý krát, takže budem rada ak sa ozve niekto kto tam už bol 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. feb 2023

@sheila121 tak ono tých ľudí takto zháňaš asi cez inzeráty
a prečo skončil ked už bol na takej dobrej pozícii ?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
16. feb 2023

Znama to robila, uzavrela par poistiek(ukecala rodinu)a potom nic, odisla. Dlho si nenechavaju ludi, ktori ziadne nove poistky neuzatvoria. Toto nie je dreamjob, budes obtazovat svojich znamych a kazdy od teba bude radsej bocit.

autor
16. feb 2023

@zooeynka no jasne, tak pokial si na tom začiatku isto je to ťažké 🙂

markaterka
16. feb 2023

@zooeynka presne najprv nahovoria rodinu, potom kamarátov a budú takí otravní, že stratia svojich blízkych, lebo každý bude od nich bočiť.
@autor toto je robota o klamaní a prehováraní, ak máš na to srdce, tak sa ti môže aj dariť.

autor
16. feb 2023

@markaterka nemyslím si že je to o klamaní, moja kamarátka robí v inej zase a nikoho neklame 🙂
normálne som sa pýtala ako to tam funguje, odpoveď som dostala a to je všetko

zooeynka
16. feb 2023

Nie je to o klamani ale o presviedcani na produkt o ktory potencialny klient nema zaujem v 99 %. Kto chce poistku si ju ide uzavriet aj bez poradcu. Obvolavat, obtazovat, presviedcat bude tvoja napln prace s vidinou postupu na manazera.

simona2001
16. feb 2023

Pracovala som tam. A uz nikdy viac. Robíš tam poistky, chodíš na školenia ktoré sú tí na nič. A nezarobis ani na slanú vodu. Je to práca na živnosť takže aj odvody si platíš sama. Takže tak.

ankare
16. feb 2023

No vidíš. Nepracovala som tam, ale viem aj bez toho,čo bude náplňou Tvojej práce.

autor
16. feb 2023

@ankare dobre

adulienka26
26. máj 2023

Ja tam pracujem a nesťažujem si a ano dá sa dostať na manažera .....