Kedy zmeniť prácu?

2. feb 2024

ahojte, je velmi skoro zmenit pracu po 2 rokoch? nastupila som na poziciu hned po skonceni vs. praca ako taka je fajn, zial neponuka moznost karierneho rastu ci vzdelavania sa. to sa odraza aj na mojej vyplate, ktora je upravuje o mieru inflacie + bonusy, kazdopadne to ale uz pre mna nie je velmi atraktivna pozicia. citim ze by to chcelo zmenu, uz som vsak citala aj take nazory, ze casta zmena prace nevyzera pre noveho zamestnavatela lakavo, predsalen som v tejto praci teraz len druhy rok, tak aby sa to neobratilo proti mne.

aliziana
2. feb 2024

Po 2 rokoch to nie je častá zmena práce. Ak za rok vystriedaš viacero prác, to bude.

ovaaa
2. feb 2024

Skús požiadať o zvýšenie platu ak sa nepodarí tak sa poobzeral inde.

simkids
2. feb 2024

Po dvoch rokoch uplne v pohode, hlavne ked to je z dovodu akeho pises. Pozeraj na seba, nie na to, co si kto mysli. Kludne hladaj pracu, vsak mozno ju tiez nenajdes hned ao tom to je, kto ti vie co ponuknut

martina7578
2. feb 2024

Vydrž v práci 2 roky. Ak by sa niečo pokazilo, máš istotu podpory v nezamestnanosti.

egonsk
2. feb 2024

navysenie platu o inflaciu a pripadne bonusy vsade nefunguju, mysli na to, ked budes hladat novu pracu.