Kedy ste našli prácu, ktorá vás baví a napĺňa?

27. feb 2024

Zamestnali ste sa hneď v práci,ktorá vás baví a napĺňa,aj po finančnej stránke, časovo,alebo ste prestriedali viacero zamestnaní aj úplne odlišné odbory, oblasti ale nakoniec ste našli to pravé? A v akom veku.

ivka225
27. feb 2024

Okamžite po skončení doktorandského štúdia.

kris_tin257
27. feb 2024

Ak nerátam brigády tak počas VŠ som sa hneď zamestnala v práci čo ma baví, len pracovný čas má zlý tak kvôli tomu budem musieť meniť na čo sa neteším 😕

jaja20
27. feb 2024

Hneď po skončení školy som si našla prácu, ktorú som milovala, ale po 20 rokoch som doslova vyhorela. Ani nie z tej práce,ale z vedenia. Absolútny nezáujem o pracovníkov, ktorí im dlhé roky vytvárali zisky, dokonca, keď som dala výpoveď,ani sa nadriadený neunúval poďakovať za moju dlhoročnú lojalitu...
Odišla som hneď obratom do štátnej sféry, robím tu už takmer 8 rokov a som spokojná. Jasné, že nikde to nie je bez problémov,ale v celkovom ponímaní viac ako fajn.

anjelicek26
27. feb 2024

Obory som nikdy nestriedala, vždy som ostala v odvetví,kde som robila už počas výšky... mňa to baví a napĺňa,co sa menilo boli pracovné pozície,zodpovednosť za personal a samozrejme plat a rôzne firmy za tie roky... ani by ma nenapadlo začínať niekde zasa od nuly...trvalo by to roky sa zasa špecializovať.

mabenn
27. feb 2024

pocas VS, mala som 21-22r

buberova
28. feb 2024

V 21... Ale mňa na nejakej úrovni celkom bavili aj brigádičky ktoré som mala predtým

zuzubb007
28. feb 2024

Hneď po škole som našla prácu prácu čo má napĺňala a po 15 rokoch mám druhú a vždy sa teším do roboty, na striedanie by som teda nemala nervy a aj v životopise je to také, že bože ťa nikde nevydrží 😂