Kde sa uplatní vyštudovaná učiteľka, ktorá chce zmeniť povolanie?

22. mar 2023

Kde by sa mohla uplatnit vystudovana ucitelka s praxou, ak chce zmenit povolanie? Idealne nieco lepsie platene.

deedol
22. mar 2023

co presne ma vystudovane? MS/ZS/SS? ake predmety? ine je anglina, ine je matika, ine je telesna...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
23. mar 2023

do banky za priehradku napr do callcentra obchod a pod

otazku platu treba uviest aky je aktualny prijem a lokalitu

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje nemyslím. Som bývala učiteľka a určite nie som v banke za okienkom ci na callcentre.

loginexistuje
24. mar 2023

@jajka257 tak jej poradna napis kde pracujes ty neuviedla specializaciu takze tazko poradit inak 😉

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje kde pracujem ja, zverejňovať nebudem. Ale pokiaľ si pamätám, aj ty si vyštudovaná učiteľka. A zrejme nepracujes za okienkom. Porad aj ty.

loginexistuje
24. mar 2023

@jajka257 hej som 😉 ja nemam problem napisat uz 20 rokov pracujem v oblasti IT na pozicii Biznis analytik /aplikacny architekt v oblasti eGov
a neviem co je za problem s pracou za okienkom a ja som narozdiel od teba poradila 😉 (ty si si postekala😉)

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje no vidíš, ako pekne vieš poradiť. Co sa týka mňa, po nemilých skúsenostiach na MK, svoju pozíciu a prácu zverejňovať nebudem. Ale je to fakt super práca a som spokojná. Len treba hľadať a veriť si.

loginexistuje
24. mar 2023

@jajka257 to co robim ja nie je pozicia pre ucitelku co ma prax len v skolstve 😉

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje ale no. Ani to, čo robím ja, nebola pozícia pre učiteľku zo školstva. A pekne stúpam v hierarchii. Nepodceňuj učiteľov. A apropo, analytik pre eGov, niečo podobné mam doma. A trosku vyššie. Ver, šikovný človek zvládne veľa.

loginexistuje
24. mar 2023

@jajka257 to co robim ja nie je vhodna pozicia pre ucitelku co prave odisla zo skolstva jednak kvoli chybajucemu vzdelaniu (mam druhu VS a dalsie vzdelavanie a certifikaty) kvoli mojej praxi najma na velkych projektoch a kvoli mojej seniorite ktora je patricne ohodnotena 😉

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje takto, tvoja pozícia je presne to, čo predpokladám. Predpoklad z mojej strany ja na 100% správny. Ty pracuješ aj pre ministerstva. Moja pozícia si vyžaduje úplne iné kvality a flexibilnejšie myslenie. Nebudeme sa tu doťahovať a porovnávať pipiky. O týchto pozíciách, čo zástavas viem svoje.
Takze pre @autorku. Človek, ktorý chce, dokáže čokoľvek.

loginexistuje
24. mar 2023

@jajka257 si vedla ako ta jedla 19 rokov z tych 20 mam prax v sukromnej sfere a flexibilne myslenie je jedna z mojich vyraznych prednosti a nebolo mojim cielom sa s tebou porovnavat ani nahodou (to nema zmysel ty si mimo skolstva len velmi kratko😉

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje nuž, ešte raz, nevyvysuj sa. Presne viem, čo obnasa tvoja pozícia. Ja som l, kde som a ver, že do toho vidím 🤣

jajka257
24. mar 2023

@loginexistuje a ešte som zabudla sa opýtať. To všetko zvládaš popri ID?

loginexistuje
25. mar 2023

@jajka257 ano zvladam to i popri ID a ked tak vies ze co je naplnou mojej prace ta teda co je jej naplnou podla teba ?