Kam poslať životopis, keď mám vyštudovanú sociálnu prácu?

28. sep 2024

Baby pomôžte mi prosím ak som na niečo zabudla
Posielam si žiadosti do zamestnania a životopis. Mam vyštudovanú sociálnu prácu Mgr. Zatiaľ chcem poslať do DDS v okolí, mestský úrad, školy ( okrem.upsvar tam.nechcem). Ze ci vas ešte niečo iné nenapadá 😊 ďakujem vopred 🙏

autor
28. sep 2024

Môžem aj do škôlky napr ? Alebo tam s týmto vzdelaním.neobstojim ?

autor
28. sep 2024

A ešte otázka podľa vás je lepšie poslať poštou alebo elektronicky?

modrykolibrik
28. sep 2024

@autorka to posirlas len tak alebo reagujes na pracu? Odkial si?
Ja pracujem ako socialna sestra a sefka nedavno hladala socialnu

autor
28. sep 2024

@modrykolibrik okres Brezno
Áno posielam len tak keďže zatiaľ žiadne také ponuky niesu , všetko sledujem, ale nič

modrykolibrik
28. sep 2024

@autorka ak ti mozem poradit nerob to. Ja som si nasla pracu len tym ze som volala alebo som prisla osobne. Ja som nasla vzfy robotu. Teraz robim socialnu sestru ako veduca socialneho useku plus mam este dalsie roboty a mam plat 2200€ v cistom ale uz mi ide hore takze coskoro 3000€

autor
28. sep 2024

@modrykolibrik takže radšej to pochodiť osobne a popýtať sa ? Lebo nechcem nečinne sedieť a čakať ci niekto niečo dá na net alebo sa len dopočujem .

modrykolibrik
28. sep 2024

@autorka to ozaj sediet doma a cakat to je blbost. Chod a hladaj ja som dlhoo chodila ale vzdy sa nahodou uvolnilo miesto a toto kde robim mam vybavene cez znamu

modrykolibrik
28. sep 2024

A dalsia vec treba pouvazovat aj s hladanim dalej. Ja byvam v uplnej prdelke a dochadzam kazdy den skoro 40km

autor
28. sep 2024

@modrykolibrik ďakujem za rady cennim si to ☺
Mam tri deti tie chodia do škôlky, školy takže mam čas aby som.si to pochodila takže to skúsim určite
Vezmem si aspoň životopis zo sebou .
Ja som nad tým aj rozmýšľala ze ďalej lenže časovo sa bojím ze to nedáme s manželom ohľadom deti a roboty ak budem ešte musieť niekde dochádzať ďalej, rozmýšľala som B.bystricu lenže tam sa stále niečo robí na cestách je nonstop každým rokom obmedzenie smer z Brezna alebo naopak a toho sa bojím

janinah
28. sep 2024

aj v nemocnici sa opýtaj,na geriatrii robia soc.sestry.

autor
28. sep 2024

@janinah ďakujem za tip 👌 🙂

princeznaayla
28. sep 2024

vystudovala si odbor, nehnevaj sa, mas VS, si Mgr, a NEVIES, kam mas poslat CV vo svojom obore ? :O 🙄
to znie smutne.
tak vieš, čo si studovala, alebo nie? nehnevaj sa, ale ked niečo studuješ, hadam vies, co potom mozes robit a kde. :(
v opise svojho oboru mas uz aj na vyveske napisane, co potom moze vystudovany clovek robit.

rozculena
28. sep 2024

@modrykolibrik na Slovensku? Sociálna sestra 3000 v čistom??

https://sk.jooble.org/salary/sociálna-sestra

autor
28. sep 2024

@princeznaayla daj si kus pohov prosím ta . Precitaj si to riadne a s porozumenim co som napísala
Viem kam si mam.poslat životopis a viem aj co môžem s tým odborom vykonavat , mojim cieľom bolo len zistiť ci som.na niečo nezabudla , napr ako vyššie mi poradili nemocnicu na ktorú som zabudla
.to je všetko. Mam prax v mojom odbore 11 rokov takže nemusíš ma.poucovat ako malé dieťa

1ryba
28. sep 2024

Do škôlky môžeš, ale nie na pozíciu učiteľky. Detské domovy - po novom CDR, tretí sektor + mestá - domovy pre týrané ženy, ľudí bez domova, zariadenia pre závislých, stacionáre. Tiež diagnostické a liečebné ústavy pre deti. A ak by si mala odvahu, tak aj ZVJS.

autor
28. sep 2024

@1ryba ďakujem pekne 🙂 cdr som zabudla napísať tam mam tiež žiadosť už odoslanu tam.som.posielala skôr.

princeznaayla
28. sep 2024

ty si daj pohov, ked nevies, ako mas komunikovat slusne s ludmi na obycajnom fore,ako si chces pre kristove rany najst pracu s ludmi? a vidis, si studovala soci. pracu- a nevies zaklady komunikacie s ludmi, asertivita - to slovo si asi nikdy nepocula predpokladam 🙂 nie si dieta, asi si starsia zena, ale aj tak, mas moznosti vela s tvojim oborom, no musis ich poznat. Clovek, kt. studuje VS, ma mat vseobecny prehlad a vediet, kde ma hladat informacie. O tom je vysoka skola, nie o tom, nabiflit sa strany z knih, ale dohladat si informacie 🙂 Toto milujem, ako pedagog na VS, ked mi studenti povedia....

ninusa221
28. sep 2024

Sociálna pedagogicka v školách.. je ich máličko

autor
28. sep 2024

@ninusa221 ďakujem 🙏

jani18
29. sep 2024

Najlepšie je ísť osobne sa popýtať ako cez telefón ja keď som si hľadala brigádu volala som do jednej firmy nezobrali ma a prišla som tam osobne porozprávali sme sa a hneď som aj nastupila

modrykolibrik
29. sep 2024

@rozculena ja mam ale aj zdravotne vzdelanie a vlastnu firmu k tomu. Preto mam taky plat

margotka17
29. sep 2024

Škola, škôlka, detský domov, domov sociálnych služieb, penzión pre seniorov, denný stacionár.

hara_vara
29. sep 2024

životopis môžeš poslať všade 🤗