Je tu nechtárka, ktorá mi poradí ohľadom lampy a lakov?

megyi1711
24. okt 2020

Ahojte maminky-nechtarky,
Chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli poradiť aku lampu kúpiť a aku značku gel lakov ..nevyznam sa v tom ale nechcem uplne najlacnejši shit ale zase to nemusi byt ani na profesionálnej úrovni..je to len premna..chodim uz niekolko rokov na nechty,teraz mam akrylove.. ale chcela by som vyskusat si len doma spravit,stacilo by mi len moje nechty nalakovat gellakom a dat do lampy..viem ze treba predtym nechty opilnikovat a dava sa este nejaky podklad?ci staci gellak a lampa?ďakujem za rady a pekny večer

vve
25. okt 2020

@megyi1711 ahoj ja som si z aliexpredu objednala gellaky. Tam davas podkladovy potom farba a na vrch das top coat
Cize 3 vrstvy.
Takisto uv lampu som si tam objednala za 12 eur. Pri uv lampe pozeraj hlavne na watty. Ja mam taku pidi 12W lampu a tam ten necht schne aj 20 minut😂 preto som si objednala taku 72 watovu tak cakam a tesim sa. Gellaky su super vec.

megyi1711
autor
25. okt 2020

@vve dakujem za radu 🙂pozerala som aj ja na Ali ale bala som sa objednat stade ze aka lampa pride hrackarska 🙈😁

megyi1711
autor
25. okt 2020

@vve ale gellaky by som mohla skúsiť aj odtiaľ 🤣

simca06022011
25. okt 2020

Nepríde hrackarska. Pozri si slovenský eshop s tým, vien že je, kedysi som z tade niečo objednávala... A sú to tie isté lampy. Tiež mám z Ali. Nevýhoda je ze to príde za 1-2mesiace, čiže treba si porátať ci sa oplatí čakať alebo kúpiť tu. K lakom neporadím, ja som na to nemala nervy, chodila som teda na manikúru... Ale orišla som na to, že moje nechty ten gél lak neznesú, resp. To teplo z lampy asi, cize viac som to neskúšala.

simca06022011
25. okt 2020

@megyi1711 ja ti aspoň gél lak podkladový odporúčam nejaký overený kvalitný. Predsa ide o chemikáliu co sa zohrieva...

andreakg
25. okt 2020

@megyi1711 pozri si laky claressa,alebo Victoria vynn, profesionálne s nimi robím,a čo sa lampy týka,tak dobré sú dual a minimálne 48w,dáva sa base,2×farba a na vrch bezvypotkový top,pred začiatkom nechty poriadne zmatniť

megyi1711
autor
25. okt 2020

@andreakg dakujem velmi pekne pokukam to aspoň trochu som v obraze uz 🙈😁

lasina
25. okt 2020

@vve len pozor pri takej silnej lampe, zvyknú brutálne páliť

andreakg
25. okt 2020

@lasina ale nie pri gellaku,len pri géle zvyknú páliť,aj to záleží aký gél dá použije

vve
26. okt 2020

@lasina diky dam pozor veru. Este mi neprisla. Gellakov mam milion a na lampu stale cakam😂😂 tak som zvedava

simca06022011
26. okt 2020

@andreakg mňa pália aj pri geklakoch 🤷🏻‍♀️ ja som kvôli tomu prestala na manikúru chodiť... Okrem iného 🥺

jasminkaj
24. aug 2022

@andreakg Ahoj.. prosím ktorú lampu mi odporúčaš na gel-lak? Nani Nails 72W alebo Neonail 36W ?

https://www.naninails.sk/nani-uv-led-lampa-72-w...

https://www.professionail.sk/velka-led-lampa-ne...