Je tento pracovný čas ok?

26. nov 2023

Som bola na reťazovej RD, mám možnosť ísť pracovat do MŠ ako upratovačka,na smeny robiť nechcem..že od 6hodiny..časovo od 9-17hodiny, Muž robí na týždeň rannej a týždeň poobednej smeny.. keď by mal poobednú,vykrijem to tak, že do 16hodiny najmladšiu 5ročnú v škôlke a potom 12ročná postráži.. mám to cca 5minút domov a nieje to MŠ kde chodí dcéra..ale je to spojená škôlka zo škôlkou kde chodia moje 2deti..je to myslíte OK pracovný čas?

autor
26. nov 2023

To upratovanie by bolo od 9-17h píšem pre lepšie pochopenie 🫣

olimuc
26. nov 2023

Te raz mas aky pracovny cas, lepsi? Neviem ale mas vzdelanie a nakolko si mozes vyberat, ale je to ok cas.

sissy27
27. nov 2023

Tak hadam ty musis vediet, aky pracovny cas ti vyhovuje… este si zisti, ci to uz zahrna obedovu prestavku alebo nie, aby si nekoncila o 17:30.

autor
27. nov 2023

@sissy27 tak lepsi by bol cas 8-16h popri detoch,ale tak dufala som,ze ak je tu nejaka maminka,ktora ma takyto pracovny cas,ze popiseme viac,alebo takyto druh prace..nazov som mala iny,ale mi ho prepisal MK

autor
27. nov 2023

@olimuc bola som pri dcerke na predĺženej RD zo zdravotných dôvodov a už nepredlzili,preto hľadám prácu max do 17..