Je seriózna stránka www.vyskumy.sk?

anjel20
3. aug 2013

Prosím Vás, máte niekto skúsenosti s touto stránkou? Je to naozaj seriózne? Žiadna platba len nejaké kvízy? Ďakujem veľmi pekne.

liz_lemon
3. aug 2013

@anjel20 je to seriozna stranka, budu ti posielat rozne ankety, a ked budes mat nejake body, mozes si vybrat nejaku z odmien, ja som vyuzila polrocne predplatne na Evu, ale maju aj ine, napr. poukazku do Martinusu, predplatne na Emmu, filmy na DVD a pod.

sissy27
3. aug 2013

@anjel20 áno, je to v pohode, ale nečakaj od toho nejaký ohromný zisk, ktorý by nahradil čo len minimálnu mzdu...

linda20111
3. aug 2013

@anjel20 ano, je seriozna, za vyplnenie ankiet ziskavas body, tie mozes vymenit za nejaky tovar z ich ponuky. ale kym nazbieras aspon minimum bodov na nieco co chces tak prejde viac ako rok :( ak sa nudis doma tak to ani nevadi ze tak dlho sa caka.. ale ak chces taku stranku, z ktorej sa daju ziskat peniaze, napis mi spravu, poslem ti o co ide, lebo nechcem tu robit reklamu, za to by zamkli temu.

aduskatt
3. aug 2013

@linda20111 ja som si vyplnila na prvu odmenu za tri mesiace, nie za rok.....

aduskatt
3. aug 2013

@linda20111 ak das link na stranku a nerobis tym propagaciu vlastnej firme, temu nezamknu

linda20111
3. aug 2013

@aduskatt ja som sa na vyskumy registrovala cca pred pol rokom a este stale mam tam len 149bodov, co nestaci ani na malu hracku yoyo. ale ja som vyplnila iba tie ankety co mi poslali, nechodila som na tie dvojhodinove posedenia ani som im nezhanala dalsich ludi za to sa da ziskat ovela viac bodov..

aduskatt
3. aug 2013

@linda20111 ani ja, iba vyplnam ankety a za tri mesiace som ziskala USB kluc🙂

linda20111
3. aug 2013

@aduskatt tak asi im viac vyhovujes mozno vekovo alebo regionalne.. 🙂 pre mna je to skor take spestrenie ked sa nudim, nie nejaky zarobok 🙂 ale minule sa mi stalo ze po jednej telefonickej ankete mi zavolali ze som vyhrala kuchynsky robot ale nepamatam si uz z ktorej stranky to bola anketa, lebo som sa registrovala na troch. Kedze uz mam jeden robot doma, ten novy co som vyhrala sa chystam darovat mame k narodeninam. Aj na to su dobre tie stranky s anketami 🙂

anjel20
autor
3. aug 2013

Prosím Vás a cez ten odmeňovač tam dostávate tiež body? Máte ho stiahnutý?? Ďakujem

anjel20
autor
3. aug 2013

Je tam nejaký poplatok? A hneď ste zaregistrovaný, a môžete zbierať body alebo musíte čakať?

mama82
19. aug 2013
kristian33
10. apr 2018

no ja s nimi nemam dobre skusenosti vyskumy.sk ked som nazbierala body zrusili mi ucet:

zlatican
30. okt 2018

Ja mám iba dobré skúsenosti.Približne každé tri mesiace som si nazbierala body na 20eurovú poukážku na nákup mall.sk.Kúpila som si už mixér,sekáčik na mäso elektrický,knihy.Všetko hodnotné veci.