Je náročné pracovať v banke?

23. jún 2021

Je narocne pracovat v banke? Miesto klientskeho poradcu

janai1
23. jún 2021

Záleží na tebe... Ak ti nevadí byť neustále pod tlakom na plnenie plánov tak potom je to ľahšie...

1aduliatko1
23. jún 2021

bola si už na pohovore? ten mi stačil bohato, aby som to už nikdy viac nechcela 😀 😀 a to som tam vždy chcela robiť, no v dnešnej dobe to nie je také, ako to bolo kedysi, že si vybavila iba klienta s tým, s čím prišiel..teraz má pobočka plány týždenne, ktoré musia splniť, x poistiek, x úverov....atd..nesplníš, celá pobočka nemá odmenu ☹

kkovacovak
23. jún 2021

Presne ako píše @1aduliatko1 Bola som pred pár rokmi na pohovore a stačilo mi. Také blbosti čo sa tam pýtali a kaleráby čo vtĺkali do hlavy to bolo neskutočné. Odchádzala som odtiaľ s tým nech mi ani nevolajú. To už radšej, ak chceš pracovať v takejto oblasti, by som začala ako finančný poradca.

autor
23. jún 2021

@1aduliatko1 dakujem, myslim, že skusim radsej nieco ine.

1aduliatko1
23. jún 2021

naozaj mám takú zlú skúsenosť, z toho pohovoru som odchádzala úplne zničená , unavená...úplne sa ma snažili presvedčiť, že tu prácu nebudem vedieť, nechcem...oni čakali, že dám do toho všetko a ukážem čo všetko som schopná pre to, aby som klienta dokázala presvedčiť....pýtali sa ma, ako sa prihovorím cudziemu pánovi na ulici a zistim v 10 vetách či má poistku, účet aby som vedela čo mu môžem ponúknuť...niekto je proste ukecaný, baví ho to...no ja mám problém cudzích ľudí oslovovať a niečo núkať

suzitok
23. jún 2021

Ja som pracovala, ale nezvládla som presne ten tlak, vyslovene musíš ľuďom nútiť určité veci, musíš im volať, písať maily... nebolo mi to po vôli, lebo ich to otravovalo....ak ma aj požiadali, aby som uz nevolala, nadriadená ma tlačila na opakované telefonovanie s určitým odstupom...
A ďalšia vec, plnenie plánov...presne som mala stanovené, koľko musím spraviť napríklad spotrebných úverov, koľko hypoték, koľko poistení, koľko individuálnych sedení,atd... tie hranice boli vysoko,nie každý je na to...
Mne pretiekol pohár trpezlivosti, keď mi klient vynadal, že som horšia ako jehovisti, alebo ako pijavice, ktorych sa nedá zbaviť...to bola bodka a dala som výpoveď...
Ale sú ženy, ktoré nemaju stým problém a sú v zamestnaní úspešné 🙂

beabelisova
24. jún 2021

Kazda praca je pre niekoho narocna a pre niekoho nie. Tak to je aj pri tejto. Poznam ludi, ktori pracuju v banke a nevedia si to vynachvalit a poznam aj takych, ktori by do tejto prace nesli ani za svet. Zvaz si vsetky pre a proti. Vies sama usudit, ake vlastnosti treba mat na tuto pracu a ci by ti to sadlo.