Hľadám prácu na doma

daro789
17. mar 2021

Ahojte, hľadám prácu na doma. Skôr niečo, čo sa týka predaja skrz sociálnych sietí, či už kozmetika, oblečenie a iné.
S Nuskin, Avon, Oriflame skúsenosti mám a myslím že je toho na trhu už viac než dosť, ocenila by som niečo iné.
Viete o niečom? Ďakujem. 🙂

fatima99
17. mar 2021

@daro789 na tom velmi nezarobis a pozor aby si skor neprerobila :/

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
17. mar 2021

Pokial nemáš širší okruh zákazníkov, ktorým budeš núkať tie produkty, tak si myslím , že natom moc nezarobíš a všetko je to aj akú klientelu máš? Málokto dnes vysolí len tak 200€ za krémy.

lesana25
17. mar 2021

Profesia.sk ma nejaký výpadok, že tu dneska každý zháňa robotu? Alebo tam ani neviete zadať základné údaje? 🤦‍♀️

lauritka
18. mar 2021

@lesana25 vcera som ta, minimalne dva inzeraty videla- praca na doma 🙂 samozrejme je potrebna aj určita kvalifikacia..

uchadzaciaquamol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkag21
2. feb 2024

Ja som začala naveľa pracovať v MLM firme s katalógom,nebehám však po ľuďoch a neotravujem ich...neľutujem ,veľmi som šťastná,že som sa na to dala.Kupujem aj pre seba lacnejšie a kvalitné pomôcky do kuchyne,domácnosti,na čistenie,drogériu-všetko čo som kupovala v obchode kupujem teraz online z domu a kuriér mi to dovezie.👌😃 a aj okolie objednáva spolu somňou,takže si aj privyrobím,a teda tvorím si aj tím,aby som zarobila o niečo viac..a navyše mám aktivitu mimo dieťaťa,bežných povinností atď...baví ma to ♥️👍