Hľadám prácu bez zmluvy v Nitre

ennylilith
28. máj 2017

ahojte neviete nahodou o nejaku pracu v nitre ktora je bez zmluvy kde si mozte urcovat ktore dni mozete pracovat?hladam pre priatela

bodka13
28. máj 2017

Asi celkom nerozumiem "práca bez zmluvy" - teda práca na čierno, neviem či to stojí za pokutu pre obe strany a o riziku úrazu ani nehovorim

Takú prácu možno nájde niekde ako pomocník pri stavbe rodinneho domu

ennylilith
autor
28. máj 2017

hmm .... to mi moc nepomohlo kedze to musime sklbit este aj s druzinou mojej dcery a ked ja budem pracovat na 4 zmeny sa to sklbit neda,kedze na stavbe sa pracuje tiez az do vecera

bodka13
28. máj 2017

@ennylilith priateľ je nezamestnaný či to chce prácu na privyrobenie si?
- prácu na 8 hodin od 7 do 15 bez zmluvy asi veľmi ťažko nájde ☹

ennylilith
autor
28. máj 2017

priatel musi byt nejaky cas vedeny ako uchadzac o zamestnanie. a dalo by sa to este sklbit s 4 zmennou prevadzkou alebo tak zeby si urcoval v ktore dni moze robit ale aj toto sa tazko hlada

bodka13
28. máj 2017

@ennylilith cez nejakú pracovnú agentúru, tam si vie určiť kedy môže robiť.. Na dohodu môžu robiť aj evidovaný na úrade práce

ennylilith
autor
28. máj 2017

ano ale len 40 dni do roka

bodka13
28. máj 2017

@ennylilith a to musí byť celý rok evidovaný? Veď tych 40 dni by mu na nejaké 2-3 mesiace stačilo...
Mne ozaj ako najlepšie riešenie prídu nejaký malí živnostníci čo robia prerabky bytov,stavby domov či okná - tam sa dá najľahšie dohodnúť, často robia aj cez vikendy
A cez týždeň keď pôjdeš na rannú ju stihne dať do školy a poobede ju môžeš zobrať ty... Inak poradiť neviem

ennylilith
autor
28. máj 2017

no druzina je do pol stvrtej a ja budem koncit o siestej :/ no mozno potrebuje byt mesiac mozno aj mesiace ... to keby vieme .... ale aj tak dakujem

jeennyv
29. máj 2017

@ennylilith praca bez zmluvy je na cierno a trestna o to nestojite myslim si, ty hladas asi pracu s flexibilnou pracovnou dobou, financni poradcovia, poistovnictvo, v hypermarketoch brigadne, ci vo vyrobe sa da nieco poriesit, ale vsade je pracovny pomer nejaky...nechapem tomu, ze musi byt evidovany, chcete nejake prispevky ci nieco vydumujete...ono sa neda mat vsetko naraz..