Hľadám opatrovateľku/nanny v Bratislave od 1.7.2013

zinhka
12. apr 2013

Dobry den. Od 1.jula 2013 hladam na 6 mesiacov spolahlivu a veselu opatrovatelku k nasej rocnej dcerke, 4x tyzdenne (po, ut, st, pia), od 9-17 v Bratislave (lokalita: Stare mesto,pri Horskom parku, spojenie MHD pri dome, tiez moznost parkovania).

Sme multilingvalna rodina (plynule hovorime po FR-ANG-PORT), v Bratislave budeme od juna. Opatrovatelka moze byt aj zahranicna studentka alebo Slovenka, ktora v pripade zaujmu si moze v komunikacii s nami precvicit aj jeden z horeuvedenych jazykov (nie je to podmienkou, skor male plus, ktore Vam ponukame). Vasa skusenost s Montessori bude velke plus.

Ak mate zaujem, prosim do privat spravy uvedte: Vase skusenosti s opaterou deticiek, budeme mat moznost vyziadat si v pripadne zaujmu referencie?, Vas platovy poziadavok, kedy v lete planujete mat dovolenku (ako vacsina ludi urcite aj vy chcete mat v lete par dni volna) a ine relevantne informacie. Stretnutie (=pohovor s dcerkou 🙂 ) bude koncom juna osobne v Bratislave.

Iba seriozne zaujemkyne, prosim: korektne jednanie a 100% spolahlivost nielen vyzadujeme, ale aj sami ponukame 🙂 Dakujem!

promod
14. apr 2013

Prajem príjemný večer, reagujem na váš inzerát ohľadom opatrovania vašej ročnej dcérky. Nie som študentka, mám 43 rokov, zodpovedná, spoľahlivá a flexibilná. Deti mám veľmi rada. Neviem či ste teraz na Slovensku, zrejme by bolo vhodnejšie sa osobne stretnúť a porozprávať sa, ak by to bolo z Vašej strany reálne. S pozdravom marika -tel. 0907/314 037. Rada vám zodpoviem na všetky informácie

uniquegirl
27. apr 2013

Dobrý večer, reagujem na Vás inzerát ohľadom opatrovania Vašej ročnej dcérky. Som študentkou vysokej školy, mám 24r, som zodpovedná, spoľahlivá, ohľaduplná, milá, sebavedomá, samozrejme mám veľmi rada deti. Práve na leto 2013 budem v BA, veľmi rada by som sa podujala na opatrovanie Vašej dcéry ak by to bolo možné 🙂 Skúsenosti mám také, že som sa starala už o detičky (mladších súrodencov), susedov.
Ak som Vás zaujala, kontaktujte ma na email UniqueGirl@azet.sk kde Vám rada zodpoviem na všetky Vaše otázky.
Teším sa na stretnutie.
🙂

monka1313
1. máj 2013

Dobrý večer, reagujem na váš inzerát , v ktorom hľadáte opatrovanie pre dcérku. Som 43 ročná vyštudovaná učiteľka, som zodpovedná a spoľahlivá. Mojimi referenciami sú moje štyri deti :D Hľadám si nejakú brigádu na leto. Samozrejme, aj dovolenku plánujem. Zatiaľ zdravím :D

85623
9. jún 2013

DOBRI VECER MALA BI SOM ZAUJEM O PONUKU JE ESTE AKTUALNA MAM SKUSENOSTI Z DETMI SOM SPOLAHLIVA MAM VELMI RADA DETI . 🙂 🙂

norou
18. jún 2013

@zinhka
Dobrý deň som študentka Vysokej školy, mám 25 rokov, som zodpovedná, milá, kreatívna a mám veľmi rada deti. S opatrovaním už mám skúsenosti (opatrovala som polročné dievčatko). Veľmi ma zaujalo že ste multilingvistická rodina, ja sa učím Francúzsky jazyk. V Bratislave som počas celého roka. Ak Vás moja ponuka zaujala kontaktujte ma na môj email nora.nagyova@gmail.com Prajem Vám pekný deň

monka1313
21. jún 2013

Dobrý deň, odpovedala som už dávnejšie na tento inzerát, ale zabudla som pridať kontakt. Je to hvolkova1@post.sk, ak máte záujem, som skúsená, aktívna, viem aj navariť a napiecť. Budem rada, ak sa mi ozvete v každom prípade, ak to nie je obsadené. Ďakujem a teším sa.

olivia1994
24. jún 2013

@zinhka Dobry den. Mate tuto poziciu uz obsadenu?🙂) Mam zaujem, krasny den🙂

zinhka
autor
24. jún 2013

Dobry den, uz mame opatrovatelku, zatial skusobne do augusta. Dakujem Vam za zaujem.

olga49
5. júl 2013

@zinhka skusenosti s au pair s dietatom od pol roka v zahranici.Au pair v UK . Ozvte sa iba ak to je volne , zial neskoro som nasla vas inzerat .Vdaka Olga

viktoria148
4. jún 2014

Dobrý deň.
Mala by som záujem v prípade, že sa ponuka uvolní.
Mám 20 rokov. Vyštudovanú mám pedagogickú školu - odbor učiteľstvo. Momentálne učím v materskej školke. Svoju prácu milujem práve preto, že ju za prácu nepovazujem ale za veľké štastie. V mojom záujme je nielen deti strážiť..ale ich aj niečo naučiť hravou formou.
Deti som strážila už nespočetnekrát. Nikdy som nemala žiadnu zlú skúsenost.
ak by ste mali záujem : petra.mintw@gmail.com
budem rada 🙂

haslerka27
12. jún 2014

Dobry den,

zhanam opatrovatelku k dietatku(3,5r)....v Bratislave,Biskupice- 8h kazdy pracovny den.v pripade zaujmu,napiste mi prosim tu na MK spravu....dakujem

nina55
26. jún 2014

dobry den, moju malú strazi jedna pani v rodinnom dome na Račianskej ulici BA, ale kedze ju na prazdniny beriem preč, potrebovala by som miesto mojej malej dohodit pani opatrovatelke (starsia zodpovedna pani uz na dochodku) na dva mesiace prazdnin nejake dieta ako nahradu za moju malu. V priade zaujmu mi napiste IP 😉

petrana27
14. júl 2014

@zinhka Dobrý deň, reagujem na váš inzerát, neviem či už niekoho máte? Mala by som záujem , som 21-ročná študentka lekárskej fakuty v odbore zdravotná sestra mám prax aj z detského oddelenia, mám veľmi rada detičky a v Bratislave budem celý júl a august.
V prípade záujmu ma môžte kontaktovať Peta27@centrum.sk

rasputin1985
16. aug 2014

Ahoj ja tiež hľadám opatrovateľku, zijem v Petrohrade. Minimum dva tri mesiace do Ruska. Hradim cestu ubytovanie a plus 1000€ na mesiac. Ca85karin@yahoo.it , tel +7(921)8922725

hrachor
21. aug 2014

Dobry den. Volam sa Mirka, mam pedagogicke vzdelanie odbor predskolska pedagogika a hladam si dietatko na opatrovanie v Trnave a okoli. Môze byt akehokolvek veku, aj male babo. Skusenosti s opatrovanim mam. Ak by ste mali o mna zaujem kontaktujte ma na t.c. 0903217779. Tesim sa na Vas

marionmarion
21. aug 2014

@petrana27 ten inzerat je rok stary...

rodic1
6. sep 2014

ahojte ponukam opatrovanie Vasich deticiek blizsie informacie na anielicek78@azet.sk,mam celostatny certifikat cez Usmev ako dar,certifikat ako asistent ucitela MS a ZS,opatrovatelsky kurz,kurz prvej pomoci hladam pracu v zahranici dakujem

bababababa
1. okt 2014

dobry den hladam opatrovatelku pre mojho 17 mesacneho syna na kazdu stredu od 08.30 do 12hod u mna doma cena dohodov tel cislo 0944095404 dakujem s pozdravom kamenarova 🙂

leeenka26
10. feb 2015

@bababababa Dobry vecer, chcem sa spytat, ci je ponuka este aktualna, dakujem 🙂

slavka0502
19. jan 2017

Pekný deň, hľadáme na výpomoc skúsenú milú a starostlivú opatrovateľku, čo má rada deti, s citlivým prístupom a má skúsenosti s opatrovaním pre naše ročné dvojičky chlapcov. Potrebujeme niekoho, kto sa im bude venovať pravidelne dva dni v týždni od 9:00 - 18:00 hod. (ktoré pracovné dni je na dohode). Bývame v Bratislave v Starom meste - oblasť Horský park. Prebaľovanie, hranie sa, čítanie, riekanky, a pod., ďalej príprava jedla, kŕmenie, prechádzky, atď.