Firma Cargofleet - skúsenosti

freyjanr
2. feb 2014

ahojte zienky chcem vas poprosit o pomoc,moj druh sa uz 2 krat dostal do firmy ktora nevyplaca len jazdil jak debil a chceme sa tomu vyvarovat,zajtra ma ist na pohovor do jednej firmy a nedokazeme vygooglit ziadne info,ukazuje len obchodny register.prosim najde sa tu niekto kto pozna firmu CARGOFLEET?sidlo ma v nitre na cabajskej ale mozno ma pobocky aj v inych miestach tak prosim o kazdu skusenost

luba28
2. feb 2014

@freyjanr nepoznam,...moj mm robi pre inu firmu a platia poctivo,...

freyjanr
autor
2. feb 2014

@luba28 aj moj je teraz vo firme kde presne v urceny den dostane presne kolko ma ale je 6tyzdnov prec a 2 doma :( :( preto by chcel do inej firmy kde by chodil len na par dni..ved maly je zakazdym uplne iny ked pride

montinka
2. feb 2014

@freyjanr aj nas tak chodi na dva mesiac az na to ze potom nie je doma ani tyzden... mozno tak max pat-sest dni

luba28
2. feb 2014

@freyjanr poznam to,..moj chodi na 4 a tyzden doma,....je to smutne,ze musia chodit prec,...ale ked bude tu tak nezarobi tolko,...mame hypo,ja na rodicaku,cize vsetko taha sam,... ☹

freyjanr
autor
2. feb 2014

@montinka je to strasne,on nenormalne tuzil po dietati a ked sa mu konecne narodilo videl ho az ako mesacneho :(

montinka
2. feb 2014

@freyjanr u nas napodobne pri namladsej. a neviem ci u nas nie az ako dvojmesacnu a vtedy sme sli vybavovat aj rodny list,lebo tam bol treba jeho podpis

freyjanr
autor
2. feb 2014

@montinka preeesne to iste,ani len na klbiky som nemohla ist,obvodna robila problemy a tak

montinka
2. feb 2014

@freyjanr ja som bola tiez na klbikoch bez karticky poistenca aj bez rodneho listu,potom som musela dodatocne volat a diktovat im udaje

dani_cka
2. feb 2014

Moj otec Robi pre jednu cesku firmu, vyplata na cas.. Povedal, ze za 7rokov co je tam nikdy Nemal problem s vyplatou.. A chodi 3tyzdne prec a tyzden doma..

dani_cka
2. feb 2014

@freyjanr
@montinka
@luba28 baby vsetky vas velmi obdivujem, ako zvladate zivot bez partnerov.. Ja som to mala vzdy doma.. Vyrastali sme cez tyzden s mamou a cez vikend chodil oco domov a neskor zacal mesiac prec a tyzden doma.. Nekonecna radost bola vzdy doma, ked oco prisiel.. Teraz zvykne hovorit, ze nevidel nas vyrastat, tak dufa, ze uvidi vyrastat aspon vnucata.. Myslim, ze si to velmi vycita.. Ale zivot je raz taky, rodicia nemali inu moznost.. Od maleho dietata som vedela, ze nechcem zit ako zili moji rodicia.. Od seba..
Naozaj Klobuk dole pred Vami!

amadora
2. feb 2014

@freyjanr opýtam sa manžela, teraz už spí, o tretej odchádza do rakúska, ak bude poznať tak dám vedieť

mamcucha
2. feb 2014

@freyjanr je plno firiem, kde vyplácaju načas, ale čo som počula od toho môjho, sú hlavne v zahraničí. On chodí na 5 týždňov preč a jeden je doma. Ale sú aj 3 vonku a 1 doma...
Prečo hľadáte práve na Slovensku?

freyjanr
autor
3. feb 2014

@mamcucha radšej by išiel do zahraničnej,aj teraz je vo francúzskej,len nehľadá teraz nikto na koho získal kontakt.tato firma uviedla v inzerate plat 1500,toľko ma aj teraz ale kým ju nepreklepneme tam určite nepôjde.zdá sa mi strasne divne ze o nich na nete nič neni.ak viete o niečom a dáte mi kontakt budem naozaj veľmi vďačná 🙂

freyjanr
autor
3. feb 2014

@mamcucha teda nie ze by radšej šiel do zahraničnej ale povedal ze do slovenskej uz vzivote nepôjde koli tomu ze nútia porušovat predpisi a výplatu dajú akú chcú ak vôbec..a netušíme ci je táto firma slovenska alebo aká

mamcucha
3. feb 2014

@freyjanr neskúšali ste Augustin? Je to veľká firma a môj tam robil minulý rok. Platili včas a nebol s nimi problém po fin. stránke. 4 týždne vonku a 1 doma. Vraj berú stále, ale po skúšobke vyhadzujú. Možno bude mať tvoj šťastie a nechajú si ho. Alebo aj keď nie, aspoň má čas si hľadať inú prácu.
No a môj si hľadá pracu tak, že na pauze pokecá s inými kamionistami kde robili alebo robia a robí si obraz, tak nech aj tvoj tak skúsi. 🙂

freyjanr
autor
3. feb 2014

@mamcucha nepoznam,vyhladam,dakujem ;)

amadora
3. feb 2014

@freyjanr tak som sa pýtala manžela a nepozná to a to fakt pozná hádam každú firmu na okolí

mamcucha
3. feb 2014

@freyjanr, nie je zač. 🙂 Pýtala som sa na tú firmu a môj ju tiež nepozná. To je divné, že o nej nemá nikto žiadne info. 😖

mamcucha
3. feb 2014

@freyjanr ešte ma napadlo, že podľa priateľových skúseností sa nehľadá práca cez inzeráty(to mi spomínal asi rok dozadu). Firma, ktorá zháňa vodičov cez inzeráty má nejaký zádrhel. Takže len sa pýtať, pýtať a pýtať iných šoférov na cestách. 😉

katerinagu
7. máj 2014

www.cargofleet.com. Tady máte veškeré informace. Firma je velmi solidní, dynamická, perspektivní a plná profesionálů. Vozový park máte na jejich stránkách. Doporučuji Katka 🙂

lkw
31. mar 2015

@freyjanr zdravým aj ja potrebujem info o tej firme v tej nitre nazov firmy cargofleet,sro-nitra,mam tam nastupiť po sviatkoch ak mate niečo aktualne ,lebo stale zhanaju vodičov,myslim si ked je dobra firma tak nemusia mať stále inzeraty.Dakujem.Vlado

lkw
9. apr 2015

@lkw zdravým Vás všetkych ešte raz vás prosím o firmu cargofleet,sro sídli v nitre,mám tam nastúpiť od pondelka ale stale nemožem sa nikde dopátrať ako to tej firme funguje,stále majú inzeraty,že potrebujú šoferov.to sa mi nezdá ked tvrdia že jeto firma solidná dinamická,perspektivna,ja si myslím ked firma stale zhana cez inzerát šoferov tak je tam niaky zádrhel,čakam niake info dakujem.